Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Benefit Silver Rocket pro Klub 007

Benefit Silver Rocket pro Klub 007

tisková zpráva

autor: Silver Rocket | 10. 12. 2014, 19:25:44 | návštěv: 530 | reakcí: 0

BENEFIT SILVER ROCKET PRO KLUB 007
12. prosince 2014

Praha – Klub 007 Strahov
Esoasisi, Zutro, noAR+IS+
...dárkování Stříbrné rakety, Santorrus, volná zábava, tanec...

I letos s vaší vydatnou pomocí (snad!) podpoříme Klub 007 Strahov. Tradice benefičních koncertů pro Sedmičku je pro Silver Rocket důležitá: hudebních klubů sice v Praze vzniká víc a víc, ale 007 pro nás i nadále zůstává symbolem perfektního zázemí a podpory nezávislejch aktivit. A věřte, že vaši každoroční pomoc Sedmička ocení... Letošní termín je 12. prosince a kromě tradičního dárkování Stříbrné rakety, stromečku, Santorruse a volné zábavy, budou hrát Esoasisi, Zutro a noAR+IS+.

Proč volba padla na tyhle tři kapely? Protože "republika Praha" si žije v blahobytu. Možností je nepočítaně, lidí dost, média jsou otevřený všemu a všem, a všichni proto spolupracujou se všema. Ach! Mimo Prahu už to ale zdaleka tak jednoduchý není - kapely, organizátoři koncertů a kluby musejí furt bojovat. A co teprve když se snaží dělat to podle svýho a nelízt někomu do prdele.

Lokální scény jsme měli vždycky ve velký úctě a Silver Rocket Summer Slezsko byla i pocta lidem kolem MMM. Letošní Benefit pro 007 má podobnej účel: ze západu Čech dorazí Esoasisi. Jestli vás zajímá, jakou polohu si nedávno našel Sisi z Esgmeq a jak mu to jde jen za doprovodu klavíru a houslí, těšte se. Je to výborný. Jih Čech budou reprezentovat tvrdohlavci Zutro, jejichž desku "Ponk" si pořád můžete zadara stáhnouttady: http://www.silver-rocket.org/sekta/zutro-ponk. A Polabskou rovinu zastupujou noAR+IS+, trio s novou energií, který je součástí výjimečný scény (Bumfrang3, Otra Vez atd.) kolem labelu Sakraphon. Sluší se dodat, že jsme ze Šluknovskýho výběžku zvali i kolegy z Kiss Me Kojak, ale jejich účast překazily pracovní povinnosti.

Takže Pražáci, nebuďte burani a přijďte podpořit Sedmičku a místní borce! Těšíme se na tradičně parádní večírek!

www.silver-rocket.org

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek