Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Flash the Readies vydávají Submarine Sky

Flash the Readies vydávají Submarine Sky

tisková zpráva

autor: redakce | 13. 12. 2014, 20:02:10 | návštěv: 694 | reakcí: 0
Česká kapela Flash the Readies vydává svou třetí desku s názvem Submarine sky, která vznikla spontánně na chalupě v Jeseníkách bez užití jakýchkoliv syntetických nástrojů. Již na předposlední desce In Belvedere nastal zásadní obrat, kdy se kapela odvrátila od indie-rockového ražení a přiblížila se k proudu (post)alternativního rocku s náznaky psychedelie. Nyní se s novou deskou k post-rocku neblíží, ale přímo v něm plave a přitom si v náznacích ponechává své poznatelné rysy: 
 
Samotná kapela vznik desky popisuje následovně: " No jak se to stalo..., prostě jsme šli ven, protože jsme už měli plný zuby muziky a chtěli si trošku odfrknout, jak se tak říká... a krajina se najednou rozprostřela v celé své kráse, jenže byla poměrně tma a ty lesy kolem... když v tom jsme uviděli obrovský, strašidelný stín, který nebe dočista zastínil. Ten stín nás zaplavil svou velikostí a my se s křikem rozprchli. Bloudili jsme a volali jeden na druhého v domnění, že se zase sejdeme... když v tom se nebe rozjasnilo a nad krajinou se objevil ten obrovský teď už zářící objekt. Přes oslepující zář jsme nemohli rozpoznat zda je to kosmická loď nebo jen nějaký přelud. Zamávali jsme na sebe a zjistili tak, že stojíme jen pár metrů od sebe... Začal vát divoký vítr. Stromy se ohýbali až u kořenů a nás to všechny táhlo jako magnet k obloze. Letěli jsme jako vystřelené šípy... a najednou jsme všichni seděli v jakémsi mléčném baru a jedli koblihy."  
 
Celé album k poslechu na  SOUNDCLOUD:    http://bit.ly/1HIG7TR    
BANDCAMP: http://bit.ly/11xLJ2l 
E-SHOP: hyperurl.co/ftrsubmarinesky 
www.facebook.com/flashthereadies  
YOUTUBE: http://youtu.be/WOjCZxZdO5s 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek