Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Jarní Russian Circles s novou deskou a hosty Helms Alee

Jarní Russian Circles s novou deskou a hosty Helms Alee

tisková zpráva

autor: redakce | 12. 01. 2015, 08:21:17 | návštěv: 654 | reakcí: 0

Přesní jako švýcarské hodinky. S novou sezónou vydají chicagští Russian Circles další studiovou desku – a tu představí v rámci aktuálního evropského turné také v Praze. Jak známo, chicagská trojice pravidelně vozí famózní doprovod a ani jarní koncert nebude výjimkou: po Deafheaven a Chelsea Wolfe se po jejich boku postaví seattleská parta Helms Alee, kolegové z labelu Sargent House. Obě kapely vystoupí v úterý 7. dubna 2015 v holešovickém klubu Podnik. Lístky v předprodeji za 350 Kč jsou k dostání přes www.goout.cz, na místě bude stát vstup o stovku víc.

Pro Russian Circles bude nová, zatím nepojmenovaná deska už šestou v řadě. Poslední byla Memorial, kterou mohlo před dvěma lety zažít také publikum smíchovského MeetFactory. Teď křest ohněm čeká klub Podnik v Holešovicích. Trojice Mike Sullivan, Dave Turncrantz a Brian Cook slaví začátkem roku deset let existence (po východním pobřeží USA se u této příležitosti prohánějí s Mutoid Man), nečeká se nic menšího než kapela na vrcholu sil.

Seattleská sludgeová ikona Helms Alee vydala první dvě desky u labelu Hydra Head, posledního alba se v roce 2014 ujal Sargent House. Deska Sleepwalking Sailors završuje bohatou diskografii, ve které figurují také splitka s Ladder Devils, Tacos! nebo Young Widows. Kapelu dal v roce 2007 dohromady kytarista Ben Verellen, člen party Roy a hlavně post-hardcoreových Harkonen. S děvčaty z Helms Alee přijede Ben do Prahy poprvé.

Russian Circles (usa)
Helms Alee (usa)
úterý 7. 4. 2015 20:00
Podnik, Praha 7

Předprodej: https://goout.cz/cs/listky/russian-circles+helms-alee/aad
Facebook event: https://www.facebook.com/events/635839276539447
Helms Alee: www.helmsalee.bandcamp.com
Russian Circles: www.russiancircles.bandcamp.com
Sargent House: www.sargenthouse.bandcamp.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek