Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Cácory a Hledání mají kazetové splitko

Cácory a Hledání mají kazetové splitko

netisková zpráva

autor: redakce | 19. 01. 2015, 14:25:58 | návštěv: 591 | reakcí: 0

Cácory jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd, který předělali některý svý písničky a pár předělávek jinejch kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,…) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla „žádaná“ kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy.

Hledání je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem.

Cácory nahrály materiál v dubnu 2014 ve Vrakbar studiu v Jihlavě. Mix & master: Chyba. Hledání nahrál Ježek v jeho pokoji v Orlové počátkem roku 2014. Obal kreslila kamarádka Satu z Finska, booklet dělal Dan NEED A MATCH, o výrobu kazet se postarali Headless Duplicated Tapes.

Balíček obsahuje i booklet, obal a texty. Vyšlo i na zelený kazetě v kooperaci dalších vydavatelství: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective ve stokusovém nákladu v ručně dělaném obalu.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek