Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Gram Bazaar, kde Starcastic slaví deset let

Gram Bazaar, kde Starcastic slaví deset let

tisková zpráva

autor: redakce | 24. 06. 2016, 12:02:05 | návštěv: 607 | reakcí: 0

Další pokračování vinylové burzy pořádané pod záštitou Full Moonu bude zase trochu jiné – spojili jsme se totiž s labelem Starcastic, který se chystá na Náplavce, respektive v klubu FAMU oslavit desetiletí své existence. Gratulovat tak budou přirozeně kapely, které má pod svými křídly.

Zahrají Please the Trees, Ohm Square, I Am Planet, Autumnist, Prodavač, Jelly Belly anebo Bulp, lineup bude průběžně upřesňován, stejně jako řada jmen prodejců, kteří přijedou se svými zásobami desek.

Je už samozřejmostí, že prodejní stoly nebudou vyhrazeny jen pro zavedené obchodníky, ale kohokoliv, kdo by rád prodal vinyly ze své sbírky, které by mohly udělat větší radost někomu jinému. Prodej, koupě, výměny, na Gram Bazaarech se může všechno.

Gram Bazaaru se obvykle účastní tito prodejci (přesný seznam budeme aktualizovat): Rekomando, LP Tábor, Magick Disk Musick, Black Vinyl Bazar, Vinyl Records, Day After, Muzeum hudby Tábor, Vinyl Brothers, Dada Records, Spolek sběratelů hudby a další. Speciální nabídky a slevy jsou už tradicí. Pro závazné přihlášení svého obchodu nebo labelu na Gram Bazaar pište na akre@fullmoonzine.cz.

Vstup na burzu desek je bezplatný, na večerní koncert též, ale jen pokud dorazíte s aktuálním číslem Full Moonu. To bude na místě samozřejmě k pořízení.

Gram Bazaar vol. 9 – Deset let labelu Starcastic
feat. Please the Trees, Ohm Square, Prodavač, Jelly Belly, Autumnist a další
10. 9. 2016, 14:00
Náplavka & klub FAMU, Praha

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek