Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Houpací koně mají nový song

Houpací koně mají nový song

tisková zpráva

autor: redakce | 29. 06. 2016, 23:11:48 | návštěv: 663 | reakcí: 0

Novou nahrávku ústečtí Houpací koně ohlásili až na podzim, když ta prozatím ani nemá jméno, ale už teď je venku debutový singl Účet.

„Svět se točí čím dál rychleji, točí se hlavy, točí se pivo, filmy, desky, osudí a osudy, a my pra– cujeme na naší nové desce. Chceme, abyste o ní věděli a slyšeli. Tohle je první singl, Účet. Otvíráme ho a zavíráme zároveň. Myšlenka, se kterou jsme do Tajnýho studia na kraji Ústí šli, byla zachytit to, co teď žijeme. Ten pocit, že rok po konci Mumie je všechno jinak. Major Tom zůstal na oběžný dráze, major Zeman se neomluvil, lovci kožešin dostali Oscara, Trump vede, Británie chce vykopat další kanál, Stouni hráli na Kubě, v Kanadě hořely lesy, Lesbos, gumový čluny, dilatace času, českej džihád, zachytili jsme vlny ze srážky dvou černých děr,“ dí kapela.

Album vyjde na podzim, do té doby očekávejme v digitální podobě ještě pár singlů, ten druhý už v polovině léta. Účet má svou premiéru na Radiu Wave, kde ho taky můžete následujících čtrnáct dní poslouchat, po čase se objeví na všech dostupných místech, včetně Bandcamp účtu skupiny, kde bude i zdarma ke stažení.

www.houpacikone.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek