Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Candy Meatworks dali pryč práci masa

Candy Meatworks dali pryč práci masa

tisková zpráva

autor: redakce | 13. 07. 2016, 14:25:37 | návštěv: 620 | reakcí: 0

Tříčlenná formace Candy Meatworks byla založena v Kroměříži na začátku roku 2010 na popud baskytaristy Tomozy s tím, že má složeno pár songů, které by si s někým rád zahrál. Pánové Jiří "Giorgio" Di Ladzi (kytara) a Hanz "Hany" (bicí) svolili a během dvou let společně odehráli téměř stovku koncertů v klubech a na festivalech po celé ČR a vydali album First Twenty-Five Minutes and One Second with Candy Meatworks (2010). Trio hrálo několikrát po boku Už jsme doma, První Hoře nebo tehdy ještě méně známých Vložte kočku.

Ke konci roku 2012 Ladzi odchází ke své domovské kapele Superegokid,které se chce věnovat naplno. Ještě nějakou dobu drží Candy Meatworks nad vodou výpomoc klávesisty ze Superegokid, ale deziluze a touha po svobodě namísto nekonečných zkoušek vede kapelu k ukončení koncertní činnosti a neplánované odmlce.

V průběhu let 2013 – 2016 jediný pozůstalý člen Tomoza ToMaŝino Pishkot (baskytara, zpěv) skládá urputně dál i bez jakékoliv vyhlídky na sestavení nového uskupení či koncertování. Přesto se mu poštěstí novou tvorbu párkrát prezentovat sólově na menších akcích. V roce 2015 Tomoza získává příležitost hudebně doprovázet němé filmy na Filmové škole v Uherském Hradišti v duu s Janem Plíhalem nazvaném Pacov a posléze i sólově na festivalu Film Sokolov. Od konce léta 2015 Tomoza, tentokrát už co by Candy, chystá vydání nového alba, které je od 4. července 2016 dostupné v digitální podobě.

Žánrově se Candy řadí mezi alternativu, funk metal, avangardní rock apod. ale nevyhraňuje se vůči žádnému stylu či žánru. V současné době je Candy koncipován jako sólový projekt, ale není vyloučeno že by v budoucnu nemohlo dojít k navýšení počtu členů.

www.facebook.com/candymeatworks
www.candymeatworks.bandcamp.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek