Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Chillifest VII čili 20 let Gride

Chillifest VII čili 20 let Gride

netisková zpráva

autor: redakce | 14. 08. 2016, 18:42:28 | návštěv: 540 | reakcí: 0

Ano, je to k neuvěření. Gride mučí ušní bubínky posluchačů již celých dvacet let. Takže dokonce i tam, kam Gride šláplo a dvacet let tráva nerostla, je již možné spatřit první výhonky nového porostu. Je tedy na čase rozkrojit pomyslný dort, sfouknout svíčky a něco si přát. K rozjímání nad tím, jak ten čas letí, bude možno na tradičním Chillifestu zakousnout něco toho pálivého svinstva a samozřejmě vyslechnout rozskřípanou tvorbu spřízněných kapel.

Gride zahrají dva speciální sety s průřezem historií kapely aneb Tak jde čas.Contrastic předvedou experimentální grind hledající inspiraci v mosteckých povrchových dolech. Sheeva Yoga zas power violence čerpající z hlubiných šachet ostravsko-karvinského revíru. Lahar mají na triku DRI a na džísce Sodom, Brutally Deceased se pasují na death metal v podání švédské menšiny z Prahy. A Massola? Neandrtálský jazz grind, synci od Johna Zorna. To vše v dárkovém balení, převázané mašlí a v doprovodu klauna. Prostě oslava jak má být. Nezůstaňte pozadu a přineste na ochutnání i vlastní Chilli výtvory k poškádlení chuťových pohárků ostatních návštěvníků i oslavenců. Prosíme pouze vegetariánské.

Chillifest VII čili 20 let Gride
19. 8. 2016 20:00
Kemp Rechle u Prachatic
www.facebook.com/events/516088675264813

Související články

Gride - Horizont události
Gride - Záškuby chaosu

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek