Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Rachejtle, dýmovnice, kukly a punčochy: Repelent SS

Rachejtle, dýmovnice, kukly a punčochy: Repelent SS

tisková zpráva

autor: redakce | 18. 09. 2016, 19:06:33 | návštěv: 727 | reakcí: 0

Skandál pokračuje! Poté, co Repelent SS naložili publiku ve všech koutech Česko-Slovenska, upekli fanouškům z očí chleba, zatančili za nášivku, zdemolovali dětskou tabuli na psaní křídou, svlékli z kalhot majitele klubu, vysadili čočku na každým gigu a schytali odvetnou nakládačku plastovejma tyčema (jak jinak než) v Brně, chystají další výlet do vašich kalhot a obýváků. Tentokrát s legitimním nosičem. Na straně A debutního 12” nový songy, na Béčku demo z roku 2013 Dvatisícetřinec. Rachejtle, dýmovnice, kukly a punčochy s sebou! Pokud seš mimo, tak dej Haymaker, Left For Dead, Cursed, The Swarm a Acrid.

Kníratej předák finský ocelárny, nenápadně připomínající vitálnějšího Dwida, kterej kdysi makal v Belgii noční směny v automobilce, ustřelí hlavu absolutně nádherným - nenávistným vokálem. Ano, Remissions z Tampere až nápadně připomínají Integrity v nejlepších letech s trošku neurotickým vlivem Pulling Teeth a hodně raný Catharsis z kompilací (ještě před Samsarou).

Jsou Hanba na Dischordu. Maniakální punk workoholici během jednoho roku vydají tři releasy. Životy těch druhých už znáte doslova a do písmene a do konce roku nás čekají dva pufózní splity. Nech Vorla lítat a pochop, že šuplíkovej riff je zákon! Ještě si vyjmenujeme ostatní projekty Kovadliny (to mě baví): I Am Pentagon, Repelent SS, Tomáš Palucha, Priessnitz a vyhnilý dřevo Balaclava, Mother & Tummo.

Release párty desky Repelent SS
Repelent SS + Remissions (fin) + Kovadlina
28. 9. 2016 19.30
Klub 007 Strahov, Praha

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek