Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Drutty vydávají LP i kazetu, s jinými songy

Drutty vydávají LP i kazetu, s jinými songy

tisková zpráva

autor: | 14. 03. 2017, 11:03:11 | návštěv: 681 | reakcí: 0

Včera vyšlo ve fyzické podobě druhé album kapely, kvůli které vlastně vznikl v Kopřivnici label Kachnička Entertainment. Po dlouhém otálení a schovávání se za "srandaprojekt" se už z Drutty definitivně stala opravdová kapela. Je tam všechno, co tak jeden může od kapely čekat: více či méně samostatně stavěné songy (většina z nich dokonce s textem), normální bubny, dvě kytary, basa, občas nějaké elektronické vrzaní a decentně klarinet.

Deska Nečetla? To by sis ale měla přečíst! vychází trošku krkolomně na LP + MC, což by nebylo nic tak divného, kdyby byl na obou nosičích stejný obsah. V tomto případě tak tomu ovšem není. Na LP je vylisováno prvních pět skladeb, na kazetě pak nahrány zbývající dvě.

Obal pro LP vytvořila opět Katka Sudolská, dle jejích vlastních slov to ani nemohlo dopadnout jinak, obzvláště po shlédnutí jediného filmu Ester Krumbachové Vražda Ing. Čerta. Nechybí textová příloha s fotografiemi a download kupón. Kazeta je pak živým odkazem na xeroxovou estetiku demáčů z kraje 90. let, Karel Vágner s Petrem Rezkem by určitě valili bulvy na to, jak už je dávno velký rodák z blízkého Příbora prokouknul.

Nečetla? To by sis ale měla přečíst! Tak káže Vláďa Menšík Bohdalce po jedné obzvláště znamenité hostině a tak se i nové album Drutty jmenuje. Celá tahle krása stojí 350,- kč a samostatně jsou obě části neprodejné.

www.kachnicka.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek