Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Šrumec už o víkendu!

Šrumec už o víkendu!

tisková zpráva

autor: redakce | 6. 11. 2008, 11:46:59 | návštěv: 894 | reakcí: 0

Šrumec už o víkendu!

Už tenhle pátek a sobotu (7. a 8. 11.) se opět otevřou brány kulturáku v Jetřichově. Na 11. Šrumci zahraje 10 kapel a skromně doufáme, že svého favorita si tak najde každý. Oproti původním informacím dochází na poslední chvíli k jedný kosmetický změně. Ilegality zahrají až v sobotu, naopak Sulk uslyšíte už v pátek. Děkujeme Sulk, že nám v téhle ošemetné situaci vyšli vstříc! Budeme moc rádi, když se na akci přijedete podívat.

Pátek

Po loňský náloži se mnoho z vás určitě těší na hradečáky Elektročas. Jejich forma jde pořád nahoru, takže čekejte opět hc smršť par excellence. Není náhodou, že vyfasovali legitimace od labelu Silver Rocket. Zdatně jim budou určitě sekundovat i ostatní. Illegal Illusion jsou utajenou perlou domácího undergroundu, pamětníci pamatují jejich koncert na Šrumci v roce 2004. Od té doby vydali vynikající desku Under The True Color a vytrvale brázdí domácí kluby. Need Of Activity už mají taky leccos za sebou, ale idea je už dlouhou domu stejná - pomocí muziky hledat spřízněný duše a pohnout světem k lepšímu. Možná sdělení hrají emo staré školy. Zapomeňte, že se momentálně jedná téměř o sprostý slovo a zkuste se ponořit do jejich melodií. Sulk se vracejí druhým koncertem po roční pauze, za bicíma nově Radek Benda (ex-Laxans).

Sobota

Houpací koně, matadoři indie kytarový scény, momentálně jedou turné k novýmu singlu Hélium. Jako vždycky se jedná o příjemnou melodickou písničku s textem, kterej vás donutí, abyste mu věnovali pozornost. Podobně tomu je i u kapely Hadry z těla, která hraje poctivý folk-punk okořeněný ne úplně tradičními nástoji (mj. akordeon, banjo). Byl pes jsou reinkarnací Monty Pičusova létajícího psa, takže je pravděpodobné, že v Jetřichově se bude zpívat až do nedělního rána. Největším sobotním "nářezem" budou slovenští pankáči Ilegality, půdu pro všechny nakypří skoromístní Svěží zelenina.

Děkujeme za pozornost a snad se uvidíme o víkendu!
Kluci a holky z Rakety
http://www.srumec.com
http://www.myspace.com/srumec
http://bandzone.cz/fan/srumec

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek