Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové tituly na Samuel Records

Nové tituly na Samuel Records

tisková zpráva

autor: redakce | 9. 11. 2008, 10:31:25 | návštěv: 857 | reakcí: 0

Píšu o dvou novinkách na Samuel Records. Dal jsem konečně dohromady singl švédských rockerů Franklin Lakes a přidal jsem nějaké peníze na debutní desku Umea punx The Epidemics. To že jsou obě kapely ze Švédska je fakt náhoda a není v tom naprosto žádnej záměr. Na obou titulech jsem spolupracoval s dalšími labely a to Engineer Records (Uk), KOI (USA), Machiavelli (Swe) a ThrashBastard (De), NY VAG (Swe).

Desky jsou hotové a během 14 dní bych měl aktualizovat Samuel Records stránku a snad najdete i další informace o skupinách, titulech. Nějaké mp3 si můžete poslechnout na http://www.myspace.com/samuelrecords nebo stáhnout na http://samuelrecords.net .

Desky si můžete před-objednat v SAMUEL E-SHOPU: http://samuelrecords.net/shop - do 14 dní by měli být rozesílané!

Tituly vycházejí jako:

Franklin Lakes "s/t" 7"EP
The Epidemics "Waking Up The Dead" 12"LP

Na koncertě v Písku, PÍ klubu by měli být oba dva k dostání! 21.11.2008 (pá) - Landmine Spring, Kusumam, The Mood, Fly Fly Fly ...

Díky za přečtění a případné šíření a fajn den, Samuel
http://samuelrecords.net

Samuel Records
P.O.Box 263
397 01 Písek
Czech Republic
Europe

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek