Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

FastumHell vol.2 - hc/crust/metal show

FastumHell vol.2 - hc/crust/metal show

tisková zpráva

autor: redakce | 9. 11. 2008, 14:44:34 | návštěv: 883 | reakcí: 0

Další akcí, kterou pro všechny přívržence muziky ostrý jako břitva připravujeme, je druhý ročník multinarozeninové akce FastumHell. Konat se bude v Děčíně v prostoru klubu Biograffs, U Ryby. Datum nám vyšlo krasně magické, a to sobota 22.11. Kapel je opět přehršle, proto je začátek akce plánován na 19.00!! Kdo byl na Bene v Bene ví, že startovní časy dodržujeme, takže opět apeluji na všechy, aby chodili včas! Nikomu se nechce hrát před prázdným sálem, posouvání začátku způsobí spostu problémů jak kapelám, tak pořadatelům a samozdřejmě i v čas chodícím návštěvníkům.

Na místě distra s muzikou, nášivkami, plackami, oblečením a spoustou materiálů ke čtení. Po skončení bude klub otevřen do ranních hodin. Vlez do 19.00 za 60,- poté za 80,- takže další důvod přijít včas. Pivko: Březno 10°,12°, Zlatopramen 11°.
Info: zde( http://bandzone.cz/fan/beg )

!ÚL...
Pražský úl metal, nebo jak sami říkají Black-punk. Satan, kterého nekompromisní true blackeři vyznávají, má pevné rohy z mrkviček, bujnou bradku z chmýří nezralé kukuřice, tvrdý pohled z jader peckovitého ovoce, zvrásnělé tváře z hlávkové zeleniny a nezničitelné tělo z tofu. Nadhled, který čiší z jejich vtipného konceptu, je mnohem přitažlivější a lákavější k myšlenkám, které obsahují jejich texty, než jakýkoliv srdcervoucí projev Straight Edge komunitních kapel. Celý !ÚL.. je parádnější o to víc, že hudebně se plave opravdu na black metalovém řečišti, které je otevřené punkovým, hardcorovým i emocorovým vlivům. Základ však jednoznačně tvoří celkem atmosférická blackmetalová zloba, živě se zrcadlící i na tvářích skupiny v podobě warpaintu a navíc naprosto famózní blackový Zubuchův vokál, který se netopí jen v jedné poloze hlasu. Ačkoliv to tak zpočátku nemusí vypadat, neboť artikulace vokalisty nepatří k těm nesrozumitelnějším, zpívá se i v rodném jazyce. Pokud se začnete zajímat o textovou složku brzy zjistíte to, že na prvním místě je nekompromisní kritika různých stránek dnešní společnosti. Texty mají hlavu a patu a ani necizojazyčné nejsou příliš zatížené obvyklou dávkou poetické bezradnosti, která táhne k zemi většinu domácích kapel.... (převzato z metalopolis.net)
http:// bandzone.cz/ulblackmetal

Fasteratu
Mladíci z Liberce, valící nekompromisní crust-metal náklep. Prvopočátky kapely se píší na začatku roku 2006 a od tý doby trahaj sluchovdy v různých obměnách sestavy. I u nás se představí s novým bubeníkem. Členové mají zkušenosti z kapel jako inkogruence, alco - coma, náhradní zdroj nebo underground theatre. Na kontě mají demo z 06, S/T cd 07 a split se Sin Aliento z r.08.
http://bandzone.cz/ fasteratu

Scalp
Hardcore/punk/crust cházka z Jablonce nad Nisou.Jistě Vás dostanou svižnými rytmy a parádními texty ze života. Můžete se ji přečíst na jejich stránkách http://scalp.mixzone.cz spolu s povídkami, basničkami a úvahami členů kapely.

Samochotijo
Valivý, hutný a temný. Takový je crust v podání týdle Novoborský Cházky! Jejich smršť tepajících bicích ženoucí vpřed ostré kytarové ryfy vystřelí mozek ven každému kdo si dovolí zaposlouchat se do tohoto organizovaného bordhellu! http://bandzone.cz/samochotijo

Močový Khamení
Crust-grind-mazec-sypec, jehož počatky sahaj až k roku 1991, kdy MK vznikly. Za sebou maj spoustu nahrávek a split desek v duchu D.I.Y. Děčíňákům není tato ústecká banda rozhodně neznámá, proto si myslím, že každý ví jaká masturbace hluku ho čeká.
( http://bandzone.cz/mocovykhameni%20 )

Kohoutek
Kladenská Hc-grindová 4 člená banda vás zaručeně odrovná pekelným setem grindu se srozumitelným vokálem, uchlácholí vás hc pasážema, aby všechny opět rozdrbala nacucky ostrym sypecem. http://bandzone. cz/kohoutek

BLU-82/B
Domácí zástupci crust/punkové scény. Můžete se těšit na nové valy, které si na FH odbudou premiéru! V současné době kapela nahrává materiál na chystané split cd, které by mělo vyjít z jara 09. http:/ /bandzone.cz/blu82b

Dc fast comando BLU-82/b
http://bandzone.cz/blu82b

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek