Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Git Some (USA) třikrát v Česku

Git Some (USA) třikrát v Česku

tisková zpráva

autor: redakce | 9. 11. 2008, 19:57:32 | návštěv: 915 | reakcí: 0

GIT SOME (USA)
14. listopadu – Brno, Yacht (+ Vas Szuszanne, Tummo)
15. listopadu – Praha, Klub 007 (+ Wollongong)
16. listopadu – Hradec Králové, Kino Central (+ Zkouška Sirén)

Tahle parta je pro všechny blázny, co si nechávají stokrát dokola rozbíjet hlavu kapelama jako Akimbo, VAZ nebo Big Business. Jestli ve svým životě pořád ještě nemáte dost a pořád hledáte riffy, který s váma vytřou podlahu, případně rytmy, co vám vytlučou srdce z těla, Git Some vás nemůžou minout. Jejich debutová deska „Cosmic Rock“ je učebnicová špína. V Git Some sice najdete členy kultovních Planes Mistaken For Stars, ale tahle kapela zní spíš jako nějakej odkopnutej bastard Wrangler Brutes, Doomriders a Saviours. Je to heavy, je to hnusný, je to nahlas, je to zkrátka a dobře PŘESNĚ to, co hledáte po těžkým dni v práci. Poslechněte si debut Git Some (na adrese www.gitsome.org hraje od začátku do konce) a zeptejte se sami sebe: opravdu bude můj život plnohodnotnej, když se na TOHLE nepřijdu podívat??? Git Some nechtějí změnit svět nebo váš život. Chtějí „jen“ rozvibrovat každou molekulu v místnosti a roztočit vrtulník na každý vlasatý palici.

Git Some se v Česku představí hned na třech koncertech: v brněnským Yachtu jim v pátek budou dělat společnost Vas Szuszanne a Tummo (ex-Thema 11, More Bad News, Ema Camelia) , o den pozdějc na 007 budou předkapelou Wollongong, v neděli 16. listopadu Git Some dorazí do Hradce Králové, kde zahrajou v Kině Central ve společnosti Zkoušky sirén. Tohle je trestná výprava!

Git Some: www.myspace.com/fuckengitsome Deska „Cosmic Rock“: http://www.gitsome.org/

http://www.myspace.com/vasszuszanne
http://www.myspace.com/tummo666
http://wollongong.4fans.org/
http://www.myspace.com/zkouskasiren
http://www.myspace.com/losercrewbrno
http://www.silver-rocket.org
http://www.myspace.com/hradeckingbooking

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek