Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Ultraphallus + Möse – chytlavý bahno a hluk z Belgie

Ultraphallus + Möse – chytlavý bahno a hluk z Belgie

tisková zpráva

autor: redakce | 19. 11. 2008, 20:20:55 | návštěv: 757 | reakcí: 0

POZOR!!! Kvůli potížím s dodávkou byly oba český koncerty a vlastně i celá tour zrušena!!!

Ultraphallus + Möse – chytlavý bahno a hluk z Belgie
24.11. Brno - Yacht

Do Brna tyhle kapely přijíždí vůbec poprvé. Tenhle večírek slibuje zážitek každýmu, kdo si tyká se styly jako je sludge/doom/noise. Těžko určit, která ze dvou vystoupivších kapel je zajímavější. Jdou na to každá z jiný strany, s jiným náhledem, ale ve výsledku u obou ucítíte znepokojení. Kde se u Ultraphallus stydlivě usmíváte, tam se u Möse znepokojeně podrbete na zátylku a naopak.

Osobně považuji Ultraphallus za geniální kapelu. Působí na mě jako zjevení. Jejich poslední album The Clever je fantastický. Pokud bych měl vyjmenovat kapely, který v jejich produkci slyším, tak by to byl mix The Jesus Lizard, Tool, Amen Ra, The Melvins, The Oxbow, The Swans. Kdybych je měl popsat slovy, tak je to neurotický buldozer, kde je ovšem čas pro slitování, tak i pro chytlavý melodie, dvouminutový hitovky i pro rozvleklý opusy. Zkrátka tahle kapela hraje velmi chytlavý a znepokojivý noise rock, kterému dodává ten správný punc svébytnosti zpěv Philla Maggiho. V tomhle chlápkovi našli poklad.

Není to ovšem jediná kapela, která ten večer vystoupí. Stylově se dají zařadit Möse do škatulky sludge/doom metal. Kluci se dozajista kdysi napili z poháru Saint Vitus a v současnosti lačně popíjejí ve společnosti kapel jako jsou Electric Wizard, Bongzilla, Grief, Eyehategod. Právě jen s kapelou jako je Möse se můžete dostat pomalým pohybem k nesmrtelnosti a to po cestě, která nebolí, ale je naopak slastným opojením.

Tahle akce bude boží!!! Tento večer bude patřit Belgii a dvěma kapelám, který jsou spolu v úzkým přátelským svazku, když se do toho svazku přidáte i vy… o to líp. Uvidíme se na Yachtu. Díky.

www.myspace.com/ultraphallus
www.myspace.com/moserocks
začátek: 20h

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek