Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Jindra Holubec křtí 6.12. nové album

Jindra Holubec křtí 6.12. nové album

tisková zpráva

autor: redakce | 19. 11. 2008, 20:30:47 | návštěv: 867 | reakcí: 0

Vážení přátelé,

co nejsrdečněji Vás zdravíme a zároveň oznamujeme, že konečně nadešel ten očekávaný slavnostní okamžik - křest naší nové desky "Valerij Dubjanin", kterou jsme natáčeli letos v červnu s podporou hostů Vladimíra Václavka (kytara), Tomáše Vtípila (housle) a Hároše (klávesy).

Křest proběhne v rámci koncertu v bruntálském klubu Afrika v sobotu 6.12.2008. Kromě našeho punk-jazz-power-folkového bratrstva se představí i neméně zajímavý hosté. Lo-fi folkový Haleluja sound system (http://bandzone.cz/halelujasoundsystem), v jehož nové sestavě najdete i Jindru Holubce a jehož křehké emotivní písně získali na netušené syrovosti nebo spíše opravdovosti.

Brněnský všeuměl a génius Tomáš Vtípil nejen, že posílí nás o housle, ale také se představí se svým elektro-akustickým programem pro housle, laptop a hlas (jenom připomínáme, že Tomáš je šampiónem ve slam-poetry, komponuje scénickou hudbu a z řady kapel a projektů, na kterých participoval, jmenujme aspoň Dg. 307, Čvachtavý lachtan, Květy, Josefa Klíče).

Je nám ctí, že si můžeme zahrát i po boku takové kapely jakou jsou bezpochyby česko-rakouští BOO (http://www.myspace.com/boreboot), kteří se letos úspěšně vracejí po několikaleté pauze s novou sestavou, ve které zakladatele Josefa Ostřanského (kytara, basa/Dunaj, E, Rale) a Christopha Pajera (housle, kytara, basa, zpěv/Metamorphosis, ground/lift)) doplnil náš kamarád a skvělí bubeník Renda Basche (Negero, Universal Young Musician), a s novou tvorbou, která se pohybuje od nejjemnějších akustických pasáží až po úderný extatický rock.

Těšíme se na Vás, vemte s sebou i kamarády a známé, nebo jim o tom aspoň řekněte, bude to stát za to, dáme do toho všechno
Vaši Jindra a Michal

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek