Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

NAPALMED - NOISAX JAZZOSTRIAL FRACTAMENTAL

NAPALMED - NOISAX JAZZOSTRIAL FRACTAMENTAL

tisková zpráva

autor: redakce | 8. 12. 2008, 15:52:12 | návštěv: 974 | reakcí: 0

NAPALMED - NOISAX JAZZOSTRIAL FRACTAMENTAL

Nové, již čtvrté plnohodnotné album pro Vás nahrála kapela Napalmed ve složení MartiN.B. a RadeK.K., za podpory japonských muzikantů Teruhiro Shiojimy na kytaru a Hiroyuki Fujiwary na altsax a digipiano. Použijeme-li silná slova, deska je prosycena hudebními termíny jako jsou improvizace, jazz, spolupráce, komunikace, avantgarda, přesto zůstaly elementy industriálu, elektroniky a místy i hluku.

Pět skladeb v úhrné délce 79 minut je na 3" bonusovém CD-R doplněno extra MPtro-skou a AVIdeem. Oba tyto kousky si můžete rovněž volně stáhnou z internetu.

500 kusovou edici CD (z toho prvních padesát s bonusovým CD-R) pro Vás připravilo vydavatelství Guerilla records.

Kontakty:
www.napalmed.cz
www.guerilla.cz
www.myspace.com/napalmed
www.myspace.com/hiroyukias
www.myspace.com/teruhiroshiojima

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek