Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Svalnatý jugoslávský indián Ivo Vrba na vánoční mikrotůře

Svalnatý jugoslávský indián Ivo Vrba na vánoční mikrotůře

tisková zpráva

autor: redakce | 8. 12. 2008, 20:22:42 | návštěv: 1085 | reakcí: 0

Where Is Fucking Tramp?19. 12. 2008, 19:00 - Modrý salonek Městské knihovny, Frýdek-Místek
19. 12. 2008, 22:00 - Hudební kavárna Stará pošta, Nový Jičín

Samorostlý muzikant a výrobce vlastních hudebních nástrojů, muzikant nasáklý ujetým country i pekelným folkem, IVO VRBA, se vydává na jednodenní mikrotůru na severní Moravu. Jedinečná příležitost vidět a slyšet úkaz. Nejprve v místecké knihovně, kde si dá zahřívací vánoční set. Pak rychlý přejezd do novojičínské Hudební kavárny, kde ho čeká support team a specielní program:

V čase předvánočním se odehraje další z kostýmních přehlídek. Co to bude podle názvu? Opět živé vystoupení na hraně koncertu a performance, děda mráz asi nepřijede, jedině že by zelinář Kužel poslal nějakou betakarotenovou kreatůru...

A je to tady, blízká a humánní setkání třetího druhu, kterým je protentokrát pološílená komunita trempíků, co mají na paži vytetované chlebníky a hořící les, vemte všechno, oheň máme.

Hostem večera je budoucí folková hvězda Ivo Vrba. Konečně ortodoxní lyrický punker s vyprávěcim srdcem a hnátama šábnutýma do pražců, kolejí i kytar, rosa je v nedohlednu a něha čeká na ta správná slova...„Svalnatej juguslávskej indián, co vybral benzínku na kraji městečka...“ – jo, to je von. Letos nebude nikdo víc.

www.dezinfetamin.com
www.zvuky.kvalitne.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek