Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Hluboká orba č.27

Hluboká orba č.27

tisková zpráva

autor: redakce | 12. 12. 2008, 09:09:35 | návštěv: 1082 | reakcí: 0

27. číslo brněnského hardcore/punkového fanzinu Hluboká orba je venku.

Na 200 stranách formátu A4 slepených do knižní podoby najdeš tradiční sloupky, tour reporty (SHEEVA YOGA/DISNEY - Jižní Evropa, DISNEY - Pobaltí, SEE YOU IN HELL - Brazílie, RUCE PO OBRNĚ/TUPAK AMARU - Rumunsko, SEE YOU IN HELL/SHEEVA YOGA - Jižní Evropa), rozhovory (ACTIVE MINDS/Anglie, PRŮMYSLOVÁ SMRT, GERM ATTAK/Kanada, DISKÖNTROLL/Brazílie, BLOODY PHOENIX/USA), scene reporty (Bělehrad, Pula, Brest, Varna), 188 recenzí na hudební nosiče, ohlédnutí za brněnskými United Crusties koncerty 2006 - 2008 a speciální přílohu "Svobodný prostor" (články/rozhovory na téma autonomních center/squatů - rozhovory s Cowley Club Brighton/Anglie, AJZ Rostock/Německo, Miladou/Praha, historie squatingu v Itálii, squating v Oslu, squating v Polsku, recenze na knížky "Squaty a jejich revoluční tendence" a "What 's This Place?").

Limitovaná edice 100 kusů fanzinu vychází s barevně odlišenou obálkou (béžovou - regulérní je červená) a s vloženým plakátem formátu A3 vytištěným na sítotisku a na tvrdém papíře. Plakát vychází u příležitosti patnáctiletého výročí existence fanzinu. Limited edice bude v prodeji poprvé 13. prosince na Killed By Brno Vol. 6 v brněnském Yachtu, pokud nějaké kusy zbydou, budou k dostání i přes distribuci poštou. Cena limitované edice je 150 Kč.

Cena regulérního čísla je 130 Kč + pošta, objednávat můžeš i na mailu orba@seznam.cz, při odběru aspoň 5 ks sleva 20 Kč na každém kusu.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek