Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Brněnská hudební fantasmagorie Mateřídouška zavítá na severní Moravu

Brněnská hudební fantasmagorie Mateřídouška zavítá na severní Moravu

Pozvánka na koncert

autor: Jer_C | 14. 04. 2006, 13:43:38 | návštěv: 1669 | reakcí: 0

Umělecký úkaz, spojující hudbu, zpěv, divadlo a VJ projekci. Laptopový kouzelník a tajuplná zpěvačka, „psychedelický neopop“, video art a surrealismus. Totální zážitek. Pohádkové bytosti se zbláznily, vidí vám až do žaludku. Magion.

Mateřídouška je audiovizuální projekt dvou studentů brněnské fakulty výtvarných umění spojující neobyčejný dívčí zpěv, roztodivné animace a kostýmy s nejsoučasnější elektronickou hudbou na pomezí clicks'n'cuts, trip-hopu a moravského folkloru.

Důležitou součástí jejich představení je videoprojekce tvořená digitální animací kreseb a záznamů happeningů, která se prolíná s originálními dekoracemi a děním na pódiu a vtahuje diváka do podmanivého světa kouzelných pohádkových bytostí a jejich lidských vtělení. Jejich debutová deska s názvem H(ack)err God inspirovaná teorií perinatálních matric Stanislava Grofa je ke stažení ve formátu mp3 na labelu Muteme.

Ve čtvrtek 4.5.2006 ve 20:00 vystoupí v Modrém salónku knihovny ve Frýdku-Místku. A pozor! Vstup je ZDARMA.

O den později se přesunou do Nového Jičína, kde se předvedou v tamějším klubu Galerka. Začíná se ve 20:00, vstupní je 40 kč.

http://www.muteme.cz/
http://www.materidouska.muteme.cz/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek