Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Potvrzeny předkapely na turné NAPALM DEATH

Potvrzeny předkapely na turné NAPALM DEATH

tisková zpráva

autor: redakce | 17. 12. 2008, 20:16:00 | návštěv: 1003 | reakcí: 0

Potvrzeny předkapely na turné NAPALM DEATH!

Lednové „Winter Assault Tour 09“ v čele s legendárními NAPALM DEATH hlásí jména předkapel! Společně s trojicí NAPALM DEATH (uk), SPLITTER (swe) a PIGSTY (cze) se na jednotlivých koncertech představí tyto kapely:

16.01. Hradec Králové – NEEDFUL THINGS, ALIENATION MENTAL, 17.01. Havlíčkův Brod – DISFIGURED CORPSE, SMASHED FACE, 18.01. Plzeň – JIG-AI, 19.01. Teplice – OPITZ, 20.01. Praha – UPRISE, 24.01. Banská Bystrica – PATHOLOGY STENCH, 25.01. Zlín – MELANCHOLY PESSIMISM

Připomeňme, že „Winter Assault Tour 09“ startuje 16. ledna koncertem v Hradci Králové a následně pokračuje v dalších devíti městech v ČR, Slovensku, Polsku a Ukrajině. Vstupenky na jednotlivé koncerty jsou k dostání v síti Ticketportal, na webu www.shindy.cz a v jednotlivých klubech. Bližší informace o připravovaném turné naleznete na webových stránkách www.obscure.cz .

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek