Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Američtí indie-rockeři {Plus/Minus}  na Flédě

Američtí indie-rockeři {Plus/Minus} na Flédě

tisková zpráva

autor: redakce | 7. 01. 2009, 11:05:28 | návštěv: 936 | reakcí: 0

18. 1. 2009 FLÉDA
Start: 21:00 h

+/- {Plus/Minus} (USA)
www.myspace.com/plusminusband
www.absolutelykosher.com

Loudest Boom Bah Yea (USA)
http://www.myspace.com/loudestboombahyea

The Mood (CZ)
http://www.myspace.com/themoodmusiccom

Indiepop plus originalita mínus unylost rovná se +/- { Plus Minus }


I když kapela +/- vznikla původně jako ventilace tvůrčího přetlaku kytaristy kapely Versus – Jamese Baluyuta, s kytaristou/ vokalistou Patrickem Ramosem a bubeníkem Chrisem Deanerem dnes tvoří pevné trio, které dává slovu „pop“ jiný rozměr. Je to totiž jen jedna ingredience jejich chutného drinku, do kterého dál patří peprný indierock s hravými kytarami, pro barvu a sladkou příchuť také elektronika a v živém podání vám jeden drink žízeň rozhodně neuhasí! Pro představu o jejich hudbě může pomoci informace, že si je pro turné vybrali Death Cab For Cutie. Nebo že kromě jejich Self-Titled Long-Playing debutu vydaném v roce 2003 vydali již několik alb (včetně aktuálního Xs On Your Eyes) na labelu Absolutely Kosher Records, kde dál vydávají například Xiu Xiu, Pinback nebo The Mountain Goats. Nebo nejlépe přijďte 18. 1. na Flédu!

Dále vystoupí americké bubnové duo Loudest Boom Bah Yeah, ze kterého vám možná bude klapat čelist, pokud tedy neklesne až na podlahu. Tihle dva jsou důkazem, že když si z písniček odmyslíte vše kromě bicích, může to znít ještě mnohem lépe! Po vydání jejich květnového alba Teenbeat Sampler se nyní vydávají na turné po Evropě a kromě Ruska, Německa a Skandinávie projedou i Brnem – podle jejich slov se neostýchejte jim přijít říct "hi" nebo "Guten Tag", anebo je naučit, jak se zdraví na Moravě!

The Mood nám dokážou, že Babice se nepyšní jenom kečupem. Za již sedm let existence vydali s nejrůznějšími podporami už čtyři alba na vlastní náklady Have A Nice Day crew, poslední a aktuální kousek Makes Us Wonder tedy s pomocí Can-Tattoo a Absent Hour records. Jak zní? Kromě ustáleného indierockového stylu trochu jako jejich punkové začátky, trochu snivo-post-rockově, ovšem velmi uceleně a vyzrále. Podle Day Afteru zůstávají moravskou indie jedničkou!

Předprodeje:
Fléda, Indies, Wolf Music, Dům Pánů z Lipé, Brněnské kulturní centrum

Kontakty
Klub Fléda, Štefánikova 24, Brno, Česká republika
Kde nás najdete: http://mapy.atlas.cz/mapviewer/mapviewer.aspx?object=ulice&id=22675


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek