Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

UNKILLED WORKER + OTK 22. ledna na 007

UNKILLED WORKER + OTK 22. ledna na 007

tisková zpráva

autor: redakce | 10. 01. 2009, 13:46:57 | návštěv: 917 | reakcí: 0

UNKILLED WORKER
OTK
Praha, Klub 007 Strahov
22. ledna 2009

Soustředěnej útok jednoho hlasu a šesti strun: Unkilled Worker, to je sólový alter ego Torra z Wollongong. Jestli si ale myslíte, že Unkilled Worker představuje pro Torra něco jako odpočinek od zběsilýho rachotu, kterej produkujou Wollongong, jste na omylu. Je to možná přesně naopak. Unkilled Worker je neuvěřitelně intenzivní hudba, kdy se kytara mění v nebezpečnej stroj. Vidět Torra živě není jako sledovat muzikanta na pódiu – člověk má spíš pocit, že pozoruje horníka v dávno ztraceným dole, jak si razí cestu hlouběji a hlouběji pomocí nějaký prastarý mašiny. Nebo dělníka, kterej obrábí nějakej strašně těžkej a tvrdej kus kovu v prázdný tovární hale. Takhle muzika Unkilled Worker vzniká a působí. Všechno je to několikrát znásobená syrovost. Ale co víc – Torrovi se za pomoci Ondřeje Ježka podařilo neopakovatelnou atmosféru svejch sonickejch manifestů věrně přenýst i na desku. „Faithcollapse“ právě vychází jako CD na Silver Rocket a je to svým způsobem jedna z nejtvrdších a nejtemnějších desek z katalogu SR. Přestože aranže jsou jednoduchý, nenudíte se ani na chvíli. Zvláštní napětí, neklid, ohromující síla. Řada kapel se k podobnýmu výsledku nedostane ani přes hradbu zesilovačů, Unkilled Worker si vystačil jen s démonickou kytarou a hlasem.

22. ledna na 007 bude „Faithcollapse“ poprvé k dostání. Koncert bude ale výjimečnej i z jinýho důvodu: v pozoruhodný roli se představí OTK, který hráli při nahrávání alba zásadní roli. Nejdřív vystoupí coby předkapela a potom spojí síly s Unkilled Worker. OTK totiž spoustu partů a skladeb na „Faithcollapse“ zásadním způsobem obohatili a doplnili. Ten večer na Sedmičce dojde na Sedmičce k výjimečnýmu zdvojení Torrovejch skladeb.

Unkilled Worker: http://www.unkilledworker.org
OTK: www.myspace.com/otka
Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek