Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

TRIGGER EFFECT 10. března na 007

TRIGGER EFFECT 10. března na 007

tisková zpráva

autor: redakce | 13. 01. 2009, 12:53:14 | návštěv: 881 | reakcí: 0

TRIGGER EFFECT (CA)
+ support
Praha, Klub 007 Strahov
10. března 2009


Ten pocit asi všichni znáte. Únava, znechucení, nic nestíháte. Občas to padne na každýho. Máte práce až nad hlavu, do toho nemocný děti, pak se člověk ještě snaží dělat label, kapelu, koncerty... Proč vlastně, napadne ho stokrát... Jakej to má smysl? Nejsem na to už moc starej? A do týhle nálady mi Torr na začátku tejdne poslal mejl s jedinou větou: "Ty vole Adame, poslu te tohle, abys pracoval dneska lip, verim, ze to pomuze!" A pod tím byl připojenej link na MySpace kapely Trigger Effect, o který jsem před tím v životě neslyšel. BINGO! A najednou to všechno dává naprosto PERFEKTNÍ smysl!

Následuje pár mejlů a Trigger Effect se objeví 10. března na 007. Jestli patříte mezi lidi, který ke spokojenýmu životu občas potřebujou nechat si všechny mozkový buňky vymlátit z hlavy nějakou partou špinavců, na tenhle koncert prostě musíte. Detailně proštudujte MySpace stránku Trigger Effect a budete mít jasno. A ne vole že tam bude pět a půl lidí jako na Git Some a pak budete v žebříčkách psát - "Škoda, že jsem to prošvihnul." Tenhle koncert děláme společně s 2 Shovels Events. Na Trigger Effect se můžete jít podívat i 12. března, kdy budou ve společnosti Wollongong ničit Hradec Králové.

Trigger Effect: www.myspace.com/heliocraft


************************************************

Koncertní jaro Silver Rocket se začíná rýsovat, další akce budou brzo následovat:

5. února v Rubínu: LICHENS + DNÉ
12. února v Akropoli: GIRLS AGAINST BOYS + GNU + DEVEROVA CHYBA
10. března na 007: TRIGGER EFFECT + support
14. března v Matrixu: SILVER ROCKET PRO JÁCHYMA
7. dubna v Akropoli: MONO + support
19. dubna na 007: SAVIOURS + PHOENIX 2
20. dubna v Matrixu: WINO + INSANIA + GNU + BEEHOOVER

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek