Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Limitovaná edice vstupenek na festival BRUTAL ASSAULT

Limitovaná edice vstupenek na festival BRUTAL ASSAULT

tisková zpráva

autor: redakce | 16. 01. 2009, 09:30:26 | návštěv: 941 | reakcí: 0

Zimní turné „Winter Assault Tour 2009“, které startuje již 16. ledna koncertem v Hradci Králové, je speciální hned v několika směrech. Nejenže se v jeho čele představí britská legenda NAPALM DEATH, ale také zde bude spuštěn prodej vstupenek na letní festival BRUTAL ASSAULT. Jedná se o speciální limitovanou edici 666 ks vstupenek za cenu 1.000,- Kč. Po vyprodání těchto vstupenek bude spuštěn tradiční předprodej, kde bude cena vstupenky činit 1.200,- Kč ( www.shindy.cz ) a 1.400,- Kč (elektronické předprodeje). Cena vstupenky na místě pak byla stanovena na 1.500,- Kč.

Na turné Winter Assault Tour budou také zveřejněny první potvrzené kapely, které se představí na 14. ročníku festivalu, který se letos koná v termínu 6.- 8. srpna. Více informací o turné NAPALM DEATH a festivalu BRUTAL ASSAULT naleznete na webu www.obscure.cz.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek