Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

THE BRONX - 21.2.2009 v Praze!!

THE BRONX - 21.2.2009 v Praze!!

tisková zpráva

autor: redakce | 28. 01. 2009, 08:37:51 | návštěv: 837 | reakcí: 0

Odjištěný HC-punkový granát s názvem The Bronx se vykutálí v sobotu 21. 2 na strahovský kopec, aby v prostorách legendárního klubu 007 vybouchl v láhvi plzeňského ležáku a slavnostně zanechal stopy po střepinách na v pořadí již třetí dlouhohrající desce mělnicko-pražských pošuků Anyway. Samozřejmě při této příležitosti do publika nasype i trochu toho chlastem a špínou nasáklého rock 'n 'rollu.

The Bronx jsou mnohými považováni za největší objev na hardcore-punkové scéně 21. století, a tyto názory více něž jasně ilustruje fakt, že kapela měla na stole nabídky od téměř všech zásadních vydavatelství již po svém druhém vystoupení. The Bronx vznikli v jednom z center hardcore-punku, Los Angeles v roce 2002 a vydali se na pochod přesně tam, kde skončili jejich vzory a pionýři místní scény Black Flag, TSOL, Circle Jerks, Minutemen nebo The Germs.

Navázat na syrovost, špínu a až zvířecí upřímnost scény let osmdesátých se snažilo již mnoho kapel, avšak do chvíle než odněkud z jihokalifornských popelnic vylezli právě The Bronx, se to nikomu úplně nezdařilo. Krom třech dlouhohrajících desek jenž jsou všechny velmi prozaicky pojmenovány "The Bronx" si kapela stačila střihnout i filmovou roli ve filmu o frontmanovi The Germs "What We Do Is Secret", kde ztvárnili...koho jiného než Black Flag. Před necelými dvěma lety brutálně zmasírovali ušní bubínky návštěvníkům napěchovaného Lucerna Music Baru coby speciání hosté koncertu Rise Against.

Když hrajou The Bronx tak to bolí, řeže, skřípe a pokud nejste salónní typy, co nic nevydrží, tahle muka pro vás budou extatickým potěšením. Nehledě na to, že vidět The Bronx v prostoru jakým je 007 se Vám už asi nikdy nepoštěstí.

K tomu všemu se milovaní i nenávidění alkoholici Anyway vytasí se svou zbrusu novou deskou, jenž vznikla pod tyransko-producentským dozorem mistra Amáka (ex-Sunshine) a momentálně se masteruje - aby to všechno pěkně korespondovalo - v Los Angeles. Frontman Med se nově chopí i kytary a Anyway se pochlubí extrémně vytuněným dirty rock 'n 'rollem, který poslední dobou začíná být víc stoner než si vůbec dokážete představit. Celou tuhle parádu ještě kosmeticky doladí kapela Middle Class Rut jenž si ssebou na aktuální turné The Bronx přivážejí.

Koncert společnými silami přináší Conspiracy, Mighty Sounds a Anyway. Kapacita koncertu je omezena - důrazně doporučujeme rezervaci vstupenek na stránkách klubu 007.

www.conspiracy.cz
www.klub007strahov.cz/index.php?subsect=rez1&pid=1023

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek