Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

ULTIMA RATIO 1/2009

ULTIMA RATIO 1/2009

tisková zpráva

autor: redakce | 3. 02. 2009, 08:01:25 | návštěv: 1036 | reakcí: 0

Ahoj tady Mirek

Několik dat a míst koncertů, jenž snad pomohou zapomenout na lesk a bídu všedních dnů na začátku roku, který rozhodně nezačal skvěle a pár zpráv ze SCARTO a KORUBO kontejneru na přání, punk a zázraky.

- SCARTO se pustilo do intenzivnějšího zkoušení a za mě se nachází v té nejlepší možné konstelaci hvězd, jízlivosti a odvrácené strany měsíce. Pomalu pracujeme na celovečerní dlouhohrající sedmnácti skladbové desce jenž by měla během několika měsíců vyjít a shořet jako toaleťák v záři reflektorů. Tři nové skladby vyšly na podzim na kompilaci PLAY FAST OR DON´T na PSYCHOCONTROL - velké díky, polibky a žiletky pro Ondru Šemrince. V novém už třetím nejrozsáhlejším čísle CERELITIDA fanzinu, už brzy najdeš spoustu našich keců a zážitků z cest a životů a do kamene vytesaný jedinečný otisk PETRY - díky moc a nehynoucí vzor.


- KORUBO na podzim nahrálo a ULTIMA RATIO vydalo demo magnetofonovou kazetu s deseti punkovými skladbami nazvanou NEEXISTUJÍCÍ LÉTA PÁNĚ se zvukem praskající krční páteře a šumem moře, kazeta vyšla v dvojbarevném rozkládacím masivním obalu. V zimě vyšla limitovaná edice KORUBO trik s motivy z demo kazety. Pomalu začínáme rozmrzat a pracovat na druhém demu.

Jestliže máš o nějakou z těchto věcí zájem ozvy se na tento email a doufej v odpověd či kontaktuj svého lokálního distributora drog a jiných epileptik. Díky orgnizátorům koncertů! Díky vám za podporu!

SCARTO
7.3.2009 - sobota - Chrudim - Agora + LIFE POSSESSION, EXPANDEER, RISPOSTA, TUPAK AMARU

2.5.2009 - sobota - Brno - Yacht + CAPITALIST CASUALTIES ( Usa ), GRIDE, WOJCZECH ( De ), SEE YOU IN HELL, EVIDENCE SMRTI, PRÜGELKNABE


KORUBO
14.3.2009 sobota - Liberec Had + ZEMĚŽLUČ, SCALP, POZITIVNÍ DEVIACE, LOST GENERATION

27.3.2009 pátek - Rožnov pod Radhoštěm Vrah + DISKONTO ( Upsala, Swe ) + THE PUBLIC ( Sk )


Chceš-li další informace, plakáty, kontakty na pořadatele koncertů - ozvi se!
Chceš-li nám zorganizovat koncert - ozvi se!
Chceš-li hrát v Brně a okolí hrubej punk - ozvi se!
Nechceš-li - ozvi se!
Jednou bych chtěl mít hudební sluch hmm a nebo taky raději ne Mirek / Ultima Ratio (ultima.ratio@seznam.cz)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek