Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

11.2. Středa-punk 'n 'rollu je třeba / Meet Elvis in hell tour 09!

11.2. Středa-punk 'n 'rollu je třeba / Meet Elvis in hell tour 09!

tisková zpráva

autor: redakce | 5. 02. 2009, 13:21:52 | návštěv: 889 | reakcí: 0

Na středu 11.2. jsme si pro Vás s BEG připravili punk 'n 'rollový mejdan! K poslechu a pogu přijedou zahrát 2 kapely z ciziny a čeká Vás také jeden domácí bonbónek. Akce se koná v prostorech již osvědčeného děčínského klubu Biograffs. Muzika spustí v 19:00 proto prosím přijďte včas, aby konec mohl být do 22:00 a ráno jsme se všichni vzbudili čerství a odpočatí, abych mohli svědomitě plnit své společenské povinnosti. Na místě bude distro TPC distribution se spoustou placek, nášivek, hudebních nosičů atd. Vlez je krásných 50 Kč. Za to už si dnes nekoupíte už ani cigára hehe. Kapely uvedeny v pořadí, v jakém budou hrát:

TABULA RASA
Jedinečná možnost zažít první vystoupení této 100% dívčí formace, která nám toho dozajista ještě mnohé ukáže. Kapela je složená ze zbylých členek rozpadlé kapely PARKOVÁNÍ TAKÉ VZADU obohacená o dvě další krásky. TR se sehrávala na peckách PTV a na této pro TR premiéře nám zahrají právě staré šlágry od PTV a představí i část své nové tvorby. Takže kdo má chuť zavzpomínat na staré časy s PTV, nebo je zvědavý na budoucí směr, kterým se budou slečny ubírat, nesmí rozhodně chybět!!!
http://bandzone.cz/parkovanitakevzadu


DISORIENT
Polská čtyřčlená partička "full time punk rockerů" nám ukážou jízdu na klasické vlně punk/rocku ve stylu 77". Melodické kytary a pozitivně laděné texty zpívané některé polsky, jiné anglicky to vše obohacené troškou toho rock 'n 'rollu. Kapela, jak sama uvádí, je ovlivněna kapelami jako Ramones, The Vibrators nebo např. The Bones!
http://www.myspace.com/disorientthe


THE NIGHTSHIFT
Horror punk & roll až z dálného švédska uzavře tento večer. Dlouho tu v Děčíně nebyla podobná kapela, jestli vůbec někdy. Jejich veselé melodie rozhodně nenechají nikoho kdo má podobnou muziku rád ani chvilku v klidu. Sám jsem na jejich show velmi zvědav. Ochutnávku máte zde:
http://www.myspace.com/thenightshiftofficial


Přijďte podpořit místní d.i.y. scénu a hlavně ukázat nám, že má cenu dělat akce a to nejen bordhell, ale že i na ty punkovky se chodí a do budoucna by jsme se na ně měli také zaměřit! V Děčíně je velmi silné punkové podhoubí, tak snad se nemýlím a dorazí parádní sebranka všech známejch i neznámejch punx!

Dc fast comando BLU-82/b
http://bandzone.cz/blu82b

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek