Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Sedmý ročník Fit Of Rage festivalu ve znamení návratu ke kořenům

Sedmý ročník Fit Of Rage festivalu ve znamení návratu ke kořenům

Pozvánka na festival

autor: Mech@nik | 26. 04. 2006, 14:55:05 | návštěv: 1448 | reakcí: 0

Letošní, už sedmý ročník festivalu FIT OF RAGE bude ve znamení návratu k jeho kořenům. To znamená, že se bude opět konat v Boru u Tachova (u dálnice D5), kde vznikl a kde měl pravidelně větší návštěvnost a mnohem lepší atmosféru, než 2 poslední dvoudenní ročníky v Plané u Mariánských Lázní a v Berouně. Bohužel obsazenost místa konání pro letošní léto - zámeckého parku - byla taková, že jsme získali jediný volný termín a to už 23. a 24.6.2006.

Co zůstane stejné je skutečnost, že i nadále budeme zvát kapely patřící k tuzemské elitě ve svých žánrech a opět pozveme špičkové „taháky“ ze zahraničí. Rovněž žánrová pestrost zůstane zachována, takže opět bude ke slyšení vyvážená kombinace deathu, grindu, blacku, doomu, HC, metalcoru a dalších všelijakých odnoží těchto stylů. Stále však budeme dbát na zachování metalové „tvrdosti“!

Kdo byl na prvních ročnících festivalu FOR, určitě ví o naprosto parádním prostředí zámeckého parku, v němž se festival koná, a ve kterém můžete přímo stanovat. Pokud jste ještě malebné městečko Bor nenavštívili, můžete si fotky areálu prohlédnout na oficiálních stránkách festivalu. Ostatně zde najdete veškeré podrobné informace o festivalu a také 2 zajímavé soutěže s ním spojené…

Obrovskou změnou na festivalu FOR budou letos také dvě netradiční a určitě velmi zajímavá zpestření. První je v podobě vystoupení 2 revivalových kapel (Rammstein a Hyperion, kteří vystřihnou smyčcové songy skupiny Apocalyptica) a druhé bude vystoupení spolku Korbel, jež předvede ukázky středověkého bojového umění včetně ohnivého vystoupení.

Myslíme, že se máte na co těšit a věříme, že si tento ročník festivalu bude po všech stránkách ten nejlepší v jeho sedmiletém konání.

Za kolektiv FOR
Mech@nik

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek