Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Koncert CROWPATH a SAYYADINA na Sedmičce

Koncert CROWPATH a SAYYADINA na Sedmičce

tisková zpráva

autor: redakce | 16. 02. 2009, 15:18:20 | návštěv: 816 | reakcí: 0

CROWPATH (swe)
SAYYADINA (swe)


Úterý 17.02.2009
Klub 007, Praha – Strahov, (www.klub007strahov.cz)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obzvláště poslední roky tahá švédská grindová scéna ze svého rukávu jeden trumf za druhým. Výborná příležitost shlédnout její dva přední soubory se domácím příznivcům ultrarychlé hudby naskytne v úterý 17. února, kdy se na strahovské Sedmičce představí kapely CROWPATH a SAYYADINA. Jedná se o dvě přední severské brusky, přičemž tuzemskému publiku je zřejmě známější crust/grindová SAYYADINA, která se v posledních letech představila na festivalech Brutal Assault a Obscene Extreme, nebo jako předskokan na pražském koncertu ROTTEN SOUND. 

Intenzita, rychlopalba bicích, které obsluhuje neuvěřitelně rychlý a přesný Erik Hall, brutální kytary… Toť krátká charakteristika hudby CROWPATH, která vás překvapí zejména svou neortodoxností, jež spočívá zejména v hustém propletenci grindu a drobných hardcorových příměsí a posvé ose krááčí až někam k math coru. Jako příliš troufalé se na první pohled může zdát jejich přirovnávání ke kapelám jako CONVERGE nebo CEPHALIC CARNAGE, ale kdo již měl s touhle partou tu čest, rozhodně potvrdí, že se nejedná o scestné tvrzení. Živě jsou CROWPATH velmi přesvědčiví a ve spojení se SAYYADINOU se postarají o velmi výživnou grindcore party. Pro úplnost ještě zbývá dodat, že kapela na tomto turné propaguje svou poslední nahrávku nesoucí název „One With Filth“, která vyšla na konci minulého roku pod křídly Candlelight Records.  

To SAYYADINA je v našich luzích a hájích mnohem známějším a zaběhlejším jménem. Tato nespoutaná tříčlenná saň se naposledy připomněla s vynikající deskou „Mourning The Unknown“, na které nás zasypává typickým ultrarychlým grindem s crustovou přímočarostí, který je pro tuto partu tak charakteristický. Ostatně co jiného také čekat od kapely, která v roce 2001 vznikla z podnětu členů NASUM a GENERAL SURGERY.. SAYYADINA se postupem let proměnila z původně slibného projektu v plnohodnotnou a respektovanou kapelu, která plodí nadstandardní alba a hrdě reprezentuje vyhlášenou švédskou grindovou školu. 

Vstupenky na koncert v ceně 200,- Kč k zakoupení pouze na místě. Více informací na mailu infoassault@centrum.cz nebo tel. čísle 774220183.

Související linky:
www.myspace.com/crowpath
www.myspace.com/sayyadinagrindcore
www.obscure.cz


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek