Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Pipes and Pints (cz/usa) - punkrock a skotský dudy

Pipes and Pints (cz/usa) - punkrock a skotský dudy

tisková zpráva

autor: redakce | 18. 02. 2009, 15:28:22 | návštěv: 1032 | reakcí: 1

23.2. Hradec Králové – La Putika
Pipes and Pints (cz/usa) - Punkrock a Skotský Dudy

Pipes and Pints je pojem. Toužebný očekávání, světlý zítřky, čistej potenciál… v případě týhle kapely jde o jasný synonyma. Fakt, že to někam dotáhnou, měli už v rodným listě, ale málo kdo čekal, že hned od porodu, pravda trošku komplikovanějším, půjdou nahoru jako Gagarin. Došlo na obvyklé dětské nemoci (změny v sestavě), první krůčky (koncerty), výlety za hranice pískoviště (Německo, Rakousko) a první domácí úkoly (první demo) a teď před vámi stojí kapela s druhým demem a ruksakem plným odhodlání podřídit muzice svůj život a velkýma plánama na debut. Nemusí se vám líbit muzika, nemusíte souhlasit s tím, co se Pipes and Pints snaží ríct, ale 3000% odhodlání a sebevražedný nasazení jim upřít nemůžete. Ostatně myslete si co chcete, budou to oni, kdo se bude smát poslední.
(by Kejmy, Thalidomide, VAP, Compromis, PS, Friends For Friends)

Jako support vystoupí zcela nová a zcela dívčí punk kapela K.O.Ž., aneb Klub odložených žen. Kompletně holčičí kapela! Akce proběhne v prostorách bývalého El Diabla, začátek lehce po osmej, vstup jako vždy rozumnej.

Pipes and Pints:
www.myspace.com/pipesandpints
www.reverbnation.com/pipesandpints
www.pipesandpints.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
Franta
23. 07. 2009, 11:31:10
pipes and pints sou proste nej :-)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek