Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové číslo jihlavského zinu Chyba!

Nové číslo jihlavského zinu Chyba!

tisková zpráva

autor: redakce | 19. 02. 2009, 07:46:21 | návštěv: 733 | reakcí: 0

Zdravím,

právě spatřilo světlo světa nové (6) číslo papírového fanzinu CHYBA. Na 64 stranách formátu A5 najdeš myšlenkové toky různých člověků, rozhovor se slovinskou anarcho/thrashHC bandou AKTIVNA PROPAGANDA, s tureckejma grinderama SAKATAT, finskejma punkáčema RAKKAUS, mimozemšťanama DISNEY a s Peťou a Blankou-holkama z podzemí, dále pak tématický články k gender rozporu (plus komixy k tomu), open source a linux, fotky, DIY návody na různý užitečný věci, recepty, lyriku, obrázky, scene reporty a spoustu šťavnatýho bulváru.

Jestli tě to zajímá a pořád ještě dáváš přednost papírovejm fanzinům před kybérií, ozvi se mi na mail: 
a pošlu ti ho poštou, nebo po někom, nebo jestli bydlíš v Jihlavě, tak ti ho donesu kam chceš. Jesti bys rád/a pomohl/a s distribucí ve svým městě, ozvi se taky, moc nám tím pomůžeš! Cena fanzinu je dobrovolná a výtěžek půjde pro stíhaného anarchistu ze Slovenska.

CHYBA CREW Jihlava
www.chyba-crew.xf.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek