Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

První titul Election Records - noví ANYWAY!

První titul Election Records - noví ANYWAY!

tisková zpráva

autor: redakce | 20. 02. 2009, 11:29:28 | návštěv: 954 | reakcí: 0
!!!! FIRST ELECTION RECORDS RELASE !!!! 

V sobotu vychází už třetí album mělnicko-pražských Anyway. Deska pojmenovaná "Burden" spatří světlo světa přesně po třech letech po svém předchůdci "Dead End" (Silver Rocket).

Nahrávání nového materiálu trvalo bez mála osm měsíců a producentsky se na něm podepsal pan Amák (Please the Trees, Clou).

Album bude k zatím k dispozici jako limitovaný vinyl s digitálním downloadem. Společnými silami ho vydávají labely Tchichimania Records, kde v minulosti vyšel společný sedmipalec rockenrollových Phantoms on Fire/Flaming Cocks a Election Records, za kterým stojí právě Amák společně s Medvídkem z Anyway.

Anyway desku "pokřtí" v sobotu 21.2. na strahovské sedmičce v Praze ve společnosti kalifornských The Bronx a Middle Class Rut. Koncert začíná v 19:00 přesně..

Tracklist: 
01. Jockey
02. More
03. Riot
04. 1000Years
05. Right Stuff
06. Out Of This World
07. Wicked Game
08. On Your Knees
09. Mad In The Rain
10. FYI
11. Stories Of The Dead

www.myspace.com/anywaycz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek