Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Dva večery německého hluku v Jelení

Dva večery německého hluku v Jelení

pozvánka

autor: Holmske | 26. 02. 2009, 13:30:43 | návštěv: 831 | reakcí: 0

King Booking a Hlluch crew dělaji dva konciky, oba v Klubu v Jelení (www.greendoors.cz) a v obou figurují německý kapely.

Dneska to budou NEUME (www.myspace.com/neume band) a BUG (neplést s londýnským producentem! www.myspace.com/bugbuam), který od půl devatý za stotřícu předvedou, jak má vypadat kříženec odkazu Barkmarket , Kyuss a krautrocku.

Naproti tomu KAM:AS (www.myspace.com/comeus) a SULK (www.myspace.com/sulk) reprezentujou, kam až se dá v posedlosti muzikou zajít, když milujete rovnym dílem Touch and Go, Neurot a psychedelický štvance.

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/47/l_c5ecf77570d94222bafe6950e0ce638b.jpg

http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/55/l_3ba6e72371d54ce1913d4e4befb35366.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=aJHDUh7lctQ

http://www.youtube.com/watch?v=zPMeZJzWwco

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek