Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Ruská senzace MY AUTUMN na Vysočině!

Ruská senzace MY AUTUMN na Vysočině!

tisková zpráva

autor: redakce | 24. 03. 2009, 20:58:24 | návštěv: 710 | reakcí: 0

- schizofón fest vol. V -

neděle 12.4.2009 – Velké Meziříčí

Rock Depo club, enter 18:00, start 19:00

MY AUTUMN (ru), SMASHED FACE, MAWATAKI, 5 SYMBOLS

 

Ruská senzace MY AUTUMN zavítá do Rock Depa!!! Tak jak bývalo v minulosti dobrým zvykem zvát do Rock Depa zahraniční smečky, povedlo se nám tentokrát zlanařit skvělou ruskou (!!!) kapelu MY AUTUMN, která drží pomyslné žezlo na poli tamní deathcore scény, takže když mě známý upozornil, že jedou evropské tour a mají pár volných temínů, neváhali jsme ani chvíli a kapelu booknuli pro náš koncert. Navíc nám nabídli exklusivní termín - neděli před velikonocemi, takže si můžete koncert parádně užít a druhý den spát až do oběda, respektive jít z koncertu rovnou pro pomlázku :D. Tím ale výčet skvělých zpráv nekončí, do role support bandů jsme vybrali tři neméně zajímavé kapely. Prvními z nich jsou domácí SMASHED FACE s novým materiálem a sestavou,  kteří se rozhodli pokřtít aktuální singl právě zde! Rovněž domácí ethno hardcore orchestru MAWATAKI zřejmě nemusíme sáhodlouze představovat, po poměrně nedávných změnách v sestavě a rovněž novým materiálem budou více než žádanou položkou. A jako čtvrtý do mariáše se představí CZ metalcore klasika 5 SYMBOLS, kteří mají odehráno více koncertů v zahraničí než doma a svou show si vás jistě získají na svou stranu!

 

MY AUTUMN - russia
www.myspace.com/myautumnmetal

Kapela MY AUTUMN vznikla na jaře roku 2006 jako metalcorový projekt. Kluci dali dohromady první materiál a zhruba rok koncertovali, než na ně došla krize, personální změny a nakonec úplný rozpad. Zakládající kytarista a zpěvkák však nemohli žít bez muziky a tak začali shánět nové členy se seriózním přístupem. To se nakonec povedlo a začíná vznikat nový materiál, který neměl s předchozí tvorbou mnoho společného. Během následujícího roku kapela hojně koncertovala a hrála s takovými jmény jako jsou The Dillinger Escape Plan, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Despised Ion, Carnifex, Bleeding Through, War From A Harlots Mouth a dalšími. První oficiální materiál "Inexpressible Words" vydaný jako mini CD katapultoval MY AUTUMN do čela ruské moderní metalové scény a rovněž světová deathcore společnost přijala singl velmi pozitivně. V současné době se připravuje nové CD, na kterém se začne makat po evropském tour, které s jedinou zastávkou v ČR zasáhne právě Velké Meziříčí!!

 

SMASHED FACE - Vysočina | www.bandzone.cz/smashedface

SMASHED FACE fungují na scéně nějaký ten čas, takže většině metalových fanoušků jsou více či méně známou záležitostí. Kapela s dvěmi oficiálními alby, dvěmi evropskými a jedním ukrajinským tour je právě posílena o druhou kytaru, která zásadním způsobem změnila zvuk a celkové vyznění kapely. Momentálně se usilovně pracuje na novém materiálu, jehož zvěčnění je naplánováno na podzim tohoto roku. Speciálním dárkem všem místním fans bude křest 7" ep vinylu, který právě vyšel a na jehož podporu se vydatně koncertuje. Krom obou hitů z tohoto singlu je připraveno několik nových songů, které premiérově zazní právě zde!


MAWATAKI - Velké Meziříčí | www.bandzone.cz/mawataki

Kmen Mawataki vznikl v roce 2002 a hraje především experimentální hardcore s prvky ethna (mandolína, didgeridoo). V současné době složili MAWATAKI několik nových songů, které jsou v poněkud hutnějším stylu než dosavadní tvorba. Na svém účtu má kapela dvě  dema a letos chystá další. V minulém roce zaznamenala úspěch v pořadu Výtah na hudební stanici Óčko s videoklipem Částice systému.


5 SYMBOLS - Písek | www.bandzone.cz/5symbols

Kapela vznikla až v roce 2003 a za poměrně krátkou existenci toho stihla opravdu hodně. 5S si zahráli po boku takových jmen jako Deadlock, Walls Of Jericho, Faust Again, Scars Of Tommorow, Hand To Hand, The Idoru a projeli Evropu s PRO PAIN. Možná právě proto jsou v zahraničí vyhledávanější než u nás. Dvě oficiální nahrávky a tento koncert budiž pádným důvodem, proč je přivítat na Vysočině.

 


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek