Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

DROWN YOURSELF! tour 2009

DROWN YOURSELF! tour 2009

tisková zpráva

autor: redakce | 1. 04. 2009, 20:27:27 | návštěv: 781 | reakcí: 0

Příští víkend startuje česko-polské minitour za účasti kapel DROWN MY DAY (deathcore, pol), SMASHED FACE (death metal / core, cz) a ÚL (hardcore / black metal, cz), které se jede k příležitosti propagace aktuálních nahrávek všech třech zmíněných kapel, ale především jako spečetění přátelského vztahu mezi těmito bandami. Turné bude mít celkem 4 zastávky v ČR a 2 v Polsku a půjde tři tzv. víkendové dvojkoncerty:

03.4. - Jablonec nad Nisou, Na Rampě clPříští víkend startuje česko-polské minitour za účasti kapel DROWN MY DAY (deathcore, pol), SMASHED FACE (death metal / core, cz) a ÚL (hardcore / black metal, cz), které se jede k příležitosti propagace aktuálních nahrávek všech třech zmíněných kapelub | + BEAUTIFUL CAFILLERY

04.4. - Kolín, U Vodvárků pub | + BED SORES
10.4. - Nová Paka, Sekec Mazec club | + support
11.4. - Plzeň, Divadlo Pod Lampou club | + SOMETHING LIKE
17.4. - Krakow (pl), Extrem club | ANGELREICH, TWILIGHT´S EMBRACE
18.4. - tba (pl), tba

DROWN MY DAY - Krakow (pl), www.myspace.com/drownmyday
DMD z polského Krakowa zformovaní v roce 2004 v trhli na scénu o tři roky později s povedeným demem, ale pravý rozruch způsobili až minulý rok epkem "One Step Away From Silence", které se vymyká jak žánrově, tak produkčně zaběhlým polským konvencím. Stylově ne nepodobní ALL SHALL PERISH udělali solidní rozruch na evropské deathcore scéně a je jasné, že do budoucna o nich ještě uslyšíme!

SMASHED FACE - Vysočina (cz), www.bandzone.cz/smashedface
SMASHED FACE fungují na scéně nějaký ten čas, takže většině metalových fanoušků jsou více či méně známou záležitostí. Kapela s dvěmi oficiálními alby, dvěmi evropskými a jedním ukrajinským tour je právě posílena o druhou kytaru, která zásadním způsobem změnila zvuk a celkové vyznění kapely. Momentálně se usilovně pracuje na novém materiálu, jehož zvěčnění je naplánováno na podzim tohoto roku.

ÚL - Praha (cz), www.bandzone.cz/ulblackmetal
Pražský včelařský kvintet ÚL se stal za velice krátkou dobu velmi oblíbenou kapelou a to zejména kvůli kombinaci metalových (převážně black metal) a corových (hardcore, punk) odnoží v kombinaci s lidským DIY přístupem a sociálními tématy v textech. Díky vydatnému koncertování ÚL hráli snad po celé Evropě po boku všemožných jmen. V současnoti se plánuje nahrávání nové desky a evropské tour.


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek