Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové koncerty pod taktovkou 6 dBs

Nové koncerty pod taktovkou 6 dBs

netisková zpráva

autor: redakce | 6. 04. 2009, 13:15:01 | návštěv: 728 | reakcí: 0

Nové koncerty pod taktovkou 6 dBs

Co chystají v Brně 6 dBs? Pokud si budete chtít 22. dubna trošku zatančit, můžete přijít do Vegalité na Loser Superhero ze Španělska. Tihle chlápci projeli skrz na skrz celou Evropu. Nepotřebují nic jiného než notebook, projekce, basu a kytaru. To bohatě stačí. Jejich hudba by se hodila do škatulky atmosférický post-rock se silnými melodiemi. V květnu 2008 vydali svou druhou desku, která se dočkala i vydání v Japonsku. Česká republika patří k jejich oblíbeným zastávkám na evropských turné. Koncert Loser Superhero předskočí Fungitrash. Chlápek z Brna, který hraje ambientní hudbu a doplňuje ji o živé projekce. Má za sebou spoustu vystoupení a hrál i na festivalu New New. 

O něco později, přesně 6. května, se v brněnském Yachtu objeví sBACH, kapela z Ameriky, v jejímž čele stojí Spencer Seim z kultovních Hella. Jestli jste nás proklínali poté, co nám ze sítí vyklouznuli američtí Neptune, můžete si být jisti, že sBACH jsou důstojnou náhražkou. Co víc, možná jsou i daleko úchylnější než Neptune – je-li to možné. Dejte dětem do ruky hudební nástroje a možná ze sebe vydají právě něco takového jako sBACH. Hloupé? Nikoliv! sBACH navíc doprovodí dvě neméně zajímavé kapely, a to emo core My Funeral. Tihle kluci čerpají z Alexisonfire nebo Break the Silence. Nedávno vydali i bezejmenné EP. Kromě něj mají za sebou i album Red.

A do třetice bychom chtěli brněnskému publiku představit In-depth ‘n‘ dense. Stane se tak na přelomu května a června. Co že jsou In-depth ‘n‘ dense? I když jste o nich neslyšeli, věřte, že to je kapela, která má budoucnost. Jejich progresivní jazz, ve kterém se míchá elektronika se skvělým instrumentálním umem, sice zatím stojí na pokraji zájmu promotérů, ale je na čase to změnit. Tahle kapela za to totiž vážně stojí. myspace.com/6dbs


Loser Superhero (Esp) + Fungitrash
22. 4. 2009
Vegalité – Brno 
myspace.com/losersuperhero ; bandzone.cz/fungitrash
--------------------------------------------------------------------

sBACH (USA) + My Funeral + tba
6. 5. 2009
Yacht – Brno
myspace.com/sbachband , bandzone.cz/myfuneral
--------------------------------------------------------------------

In-Depth ‘n‘ Dense
Květen/červen
Alterna – Brno
bandzone.cz/indepthndense

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek