Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

ALLROH + UNKILLED WORKER na Moravě

ALLROH + UNKILLED WORKER na Moravě

netisková zpráva - SRR

autor: redakce | 15. 04. 2009, 05:47:03 | návštěv: 1006 | reakcí: 0

ALLROH + UNKILLED WORKER. Jak vám jde folková karta?
ÚV SRR, 20. 3. 2009

ALLROH (DE)
UNKILLED WORKER

22.04. - Praha (V Jelení)
23.04. - Nový Jičín (Hudební kavárna Stará pošta)
24.04. – Rožnov pod Radhoštěm (Vrah)
25.04. - Frýdek Místek (Modrý salonek)

V šatně jste si jí skoro nevšimli. Tichá holka, co skoro pořád seděla se svojí kytarou v koutě. Jenže na pódiu se změnila v bouři. Allroh dovede svejch šest strun surově mučit i něžně hladit. Zbustrovaná lavina se rozsype do tichýho sněhovýho klouzání naprosto samozřejmě: málokterá kapela dokáže znít tak intenzivně. Nečekejte každopádně žádnou „písničkářku s kytarou“. Spíš si představte, jak by asi znělo, kdyby Dagmar Andrtová hrála s Boris.

Allroh (vlastním jménem Anne Rolfs) začala na kytaru hrát už v sedmi letech. Následovalo klasický hudební vzdělání, ale pak ji samozřejmě uchvátil punk a všechny jeho zmutovaný odrůdy. S berlínskou kapelou Wuhling se dostala až na Touch and Go a jejich album „Extra 6“ v produkci Steva Albiniho se stalo vůbec první deskou evropský kapely, která kdy na Touch and Go vyšla. Allroh se pak vydala vlastní cestou, studovala indickou hru na sitár, a v roce 2008 vydala album „Nym“ na Trost Records (domov Valiny). Novou desku bude nahrávat letos opět s Albinim.

Nápat udělat společný koncerty Allroh a Unkilled Worker přišel zcela spontánně. Jak Allroh, tak Unkilled Worker totálně bourají mýty o tom, jak by měla znít hudba, kterou produkuje jen jedna osoba s kytarou. Zvuk, v jejich podání, to je zbraň na mamuty, žádný okliky, žádný kompromisy. Uveďte svoje uši do pohotovostního režimu. Allroh a Unkilled Worker se chystají na čtyři společný koncerty: v Praze V Jelení (22. dubna), v Novém Jičíně (23. dubna), v Rožnově na Vrahu (24. dubna) a ve Frýdku Místku (25. dubna).

Allroh: www.myspace.com/allroh
Unkilled Worker: http://unkilledworker.wordpress.com/

********************************************************
Takhle vypadá jaro a první část léta 2009 v režii Silver Rocket:

19. dubna na 007: SAVIOURS + PHOENIX 2 + TUMMO
20. dubna v Matrixu: WINO + INSANIA + GNU + BEEHOOVER
22. dubna V Jelení: ALLROH + UNKILLED WORKER
25. dubna v Matrixu: DÄLEK + ODDATEEE + DESTRUCTO SWARMBOTS
11. května na 007: EDIE SEDGWICK + AUXES vs. CHALLENGER
15. června na 007: ENABLERS + THE ANTIKAROSHI

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek