Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Španělé Loser Superhero ve Vegalité

Španělé Loser Superhero ve Vegalité

netisková zpráva

autor: redakce | 17. 04. 2009, 08:59:45 | návštěv: 844 | reakcí: 0

Loser Superhero
www.myspace.com/losersuperhero

Dva Španělé, kteří si bohatě vystačí s notebookem, kytarou, baskytarou a projekcemi. Tohle duo dokáže přeměnit jakýkoliv sál na španělskou diskotéku. A protože je jim Španělsko už malé, tak pořádají evropské tour a často zavítají i k nám, do České republiky. V Brně jsme je mohli vidět na Flédě ve společnosti takových jmen jako jsou Gnu a Guts pie earshot.

Kapele v roce 2004 vyšlo jejich první album na italském labelu Tron music. Tvorbu Loser Superhero můžeme dát do šuplíčku s cedulkou elektronický post-rock. V květnu 2008 kapela nechala vylisovat svoje EP s názvem: „El camino de la Amargura“, které vyšlo i v Japonsku na labelu Friend of mine.
Loser Superhero ve své tvorbě mixují klasické španělské zvuky s rytmy tanečního sálu a jsou zasaženi i bláznivou atmosférou Barcelony. Vše je v jejich podání jednoduché a efektivní.


Fungitrash
http://bandzone.cz/fungitrash

Je brněnský elektro ambientní projekt, který při koncertech podobně jako Loser Superhero využívá projekce. V současnosti pod tímhle jménem fungují dva lidé. Jeden člověk za počítačem, ze kterého se linou zvuky, a ten druhý ovládá počítač vytvářející hýbající se obrázky a říká si Comatory - dřív operoval taky v kapele Soxoo. Fungitrash se objevil i na kompilaci Raise The Dust, kterou vydali lidé z Ground Floor Records a vystupoval i na festivalu NEW NEW.  


Loser Superhero (ESP) + Fungitrash
22.4.2009
Vegalite – Cejl 43, Brno

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek