Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

THIS WILL DESTROY YOU (USA) na Yachtu;

THIS WILL DESTROY YOU (USA) na Yachtu;

netisková zpráva

autor: redakce | 20. 04. 2009, 07:48:19 | návštěv: 892 | reakcí: 0

THIS WILL DESTROY YOU (USA)
FIVE SECONDS TO LEAVE

25.4. Brno – Yacht, sobota 20:00

Měsíc duben je ve znamení evropského turné post-rockové senzace THIS WILL DESTROY YOU, v rámci něhož zavítá na jedinou zastávku také u nás. Ta proběhne poslední dubnovou sobotu v brněnském klubu Yacht. Čtveřice muzikantů z Texasu se dala dohromady v roce 2005, o rok později si svoji prvotinu nazvanou Young Mountain vydali nejprve svépomoci, po čase začala do dnešních dnů trvající spolupráce s vydavatelstvím Magic Bullet records (Boy Sets Fire, Doomriders, Cave-In, Austin Lucas,...). A že to byla dobrá volba svědčí více než 20 000 prodaných kusů tohoto debutu. V loňském roce vyšla sedmi skladbová eponymní deska produkovaná Johnem Congletonem (Modest Mouse, Black Mountain), která sklidila pochvalné reakce u fanoušků kapel Explosions In The Sky, Mogwai, Sigur Ros, Red Sparowes apod. Začátkem roku se vydavatelství Magic Bullet postaralo o zajímavý split počin se spřízněnými Lymbic Systym. Instrumentální hudba THIS WILL DESTROY YOU je typická svými dlouhými opusy, založených na klidných až ambientních rozjezdech, které se propracují k epickým výbuchům. Kytarová harmonie je protkána decentní elektronikou s jednoduchým cílem, omámit své posluchače. 

Domácí kapelou tento večer budou FIVE SECONDS TO LEAVE. Trio z Jindřichova Hradce, které se vykrystalizovalo po rozpadu Nuit. Očekávat tedy můžeme čistě instrumentální valivou temnou hudbu, prošpikovanou samply a umocněnou o filmovou projekci.

www.myspace.com/thiswilldestroyyou
www.magicbulletrecords.com
www.myspace.com/fivesecondstoleave

Informace o případné rezervaci vstupenek na tento koncert naleznete na stránkách www.myspace.com/losercrewbrno

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek