Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

FRANCOUZSKEJ HARDCORE DVAKRÁT ZA JEDNU SOBOTU - na Yachtu

FRANCOUZSKEJ HARDCORE DVAKRÁT ZA JEDNU SOBOTU - na Yachtu

netisková zpráva

autor: redakce | 20. 04. 2009, 21:46:09 | návštěv: 888 | reakcí: 0

Máma Mrdá Maso pořádá:
FRANCOUZSKEJ HARDCORE DVAKRÁT ZA JEDNU SOBOTU!

Šestnáctýho května obsaděj Yacht dvě kapely ze severo-východu Francie: ESCARRES - technicky dokonalej nářez naprostejch šílenců. Uprostřed gigu se svlíknou v divným stanu hozeným do lidí, ze kterýho pak vyskáčou bez hader a řežou to dál jak nabroušená gilotina! Brutální energie až ke stropu! +

DEATH TO PIGS Z běsnící hmoty nekoordinovanejch zvuků se souká na povrch úchylnej hlas, aby vyřvával divný songy s ještě divnějšíma názvama (např. Turkish Kebab nebo Soy Sauce). Industriál zahranej v klasickým složení - kytara, basa, bicí, zpěv - s psychadelickou odjebaností a hardcorovým drajvem. Hudba plná zákeřných překvapení - jako kdyby vás přes noc zavřeli do prasečí márnice.

Společně s nima zahrajou jejich tuzemský kámoši: FIAT ENO - základní princip - jednoduchost . Hluk, spodní prádlo a hluk . Taková je podstata Brianova auta.
+ KODET - kytarovej bordel mistra Bugrra společně s bicíma a a nasamplovanejma větama z detektivek šedesátejch let. Kdo jednou slyšel „Proč se nepřiznáš", bude z týhle kapely v prdeli navždy.

Takže: sobota 16. 5. 09 / YACHT / Brno, Kolejní 6, bus 53 / start 20:00 / vstup 100,-

ESCARRES: http://www.myspace.com/escarres
DEATH TO PIGS: http://www.myspace.com/deathtopigs
FIAT ENO: http://www.myspace.com/fiateno

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek