Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

BrAK uvádí LLEGAL ILLUSION, GEO, PAPERGATE ANIMALS a HUGO LUDRA

BrAK uvádí LLEGAL ILLUSION, GEO, PAPERGATE ANIMALS a HUGO LUDRA

netisková zpráva

autor: redakce | 21. 04. 2009, 21:46:44 | návštěv: 832 | reakcí: 0

Vážení přátelé,

jménem o.s. BrAK (Bruntálská alternativní kultura) bych Vás chtěl pozvat na další z cyklu akcí, které pořádáme v bruntálském klubu Afrika, tentokrát se v pátek 8.5.2009 od 20h, kdy se přestaví ILLEGAL ILLUSION, GEO, PAPERGATE ANIMALS a HUGO LUDRA.

ILLEGAL ILLUSION
http://bandzone.cz/illegalillusion
http://www.illegal-illusion.com/

Illegal Illusion si možná pamětníci pamatují z Kubafestu 2006, parádní kapela, moc slušní lidé ctící zásady d.i.y. scény na to, aby byli tak slavní, aby si nejspíš zasloužili.
"S bíloveckou alternativní kytarovkou Illegal Illusion se to má tak. Pro většinu hudbymilovné populace je pojetí téhle kapely příliš neuchopitelné, matoucí, vykolejené. Čtveřice vedená zpívajícím kytaristou Jiřím Bialíkem systematicky obchází většinové estetické hodnoty a soustředí se na osobitý vnitřní vesmír vykreslený v rafinovaně vzdorovitých, chvíli komorně lyrických, chvíli řezavě jiskřivých písních. Jejich jinakost nemá pranic společného se snobským elitářstvím - Illegal Illusion jsou ze všeho nejvíc opravdoví a přirození a každého, kdo má chuť a dostatek koncentrace, do svého obrazotvorného světa s radostí vtáhnou." (z recenze v Rock&Popu)


HUGO LUDRA
web není

" Experimentální rock na bázi lidského charakteru hrají svobodní mládenci ze Vsetína", takhle o sobě mluví Hugo Ludra, další z projektů lidí kolem ex-kapel Myom a Odmocnina na druhou (http://bandzone.cz/odmocninanadruhou). "Přirovnat se to moc nedá, kdyby to bylo něčemu podobné, tož by nás to nebavilo", dodávají. Jazz, metal, hardcore, elektronika, to vše míšeno v různých poměrech s nepředvídatelnými výsledky.


PAPERGATE ANIMALS
http://bandzone.cz/papergateanimals

Jeden člověk na pódiu. Jeden sen. Sen o hluku, jediném tónu. A co s tím má společného folk?
Zdánlivě nic. Ovšem, při bližším zkoumání, se začínají vynořovat pestré obrazy jednoduchosti.
Shoegaze u táboráku. Nekonečný delay - sen o snu.

"Nerad moc píšu o sobě. Ale snad to stačí. Budu hrát nějaké moje staré písně, ale přes hodně efektů. Snad tam nebude moc pankáčů, ti by ty "krásný" melodie asi moc nechápali. Jo a bude se mnou hrát Marcel jako perkuse a jemná rytmika. To je myslím všechno, snad jsem nic nezapoměl (určitě jo)", dodává o vystoupení písníčkář Marek, působící také v kapelách Noir Voir a MSsND.


GEO
web není
krnovská art rockem ovlivněná kytarovka (působí v ní bubeník z bývalého zajímavého projektu Conscienes http://bandzone.cz/conscienes), pro kterou to bude premiéra na veřejnosti, ale myslím, že to bude příjemné překvapení, ty dva roky pilného zkoušení je znát.

za BrAK o.s.     K.O.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek