Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Norský nářez LA CASA FANTOM na Skleněné louce

Norský nářez LA CASA FANTOM na Skleněné louce

netisková zpráva

autor: redakce | 25. 04. 2009, 20:49:12 | návštěv: 811 | reakcí: 0

LA CASA FANTOM (NOR)
TREMOLO
MURKY AJAR
27. dubna
Brno - Skleněná Louka, 19:00, 80,-Ahoj, rád bych vás pozval na koncert, kterej pořádám v pondělí 27.4. Vím, že je toho teď jak nasranýho, ale odmítli by jste kapelu, která vás baví a k
finanční stránce hraní se staví s postojem "The garantee about money is not important to us so dont worry about that. We would very much like too come and play!"?
Já ne. Takže jdeme na to.

La Casa Fantom jsou dva kluci ušatí norští, kteří právě brázdí Evropou. Jednou ze zastávek na jejich právě probíhajícím evropským turné bude i Brno.
Na Skleněnou Louku nám přijedou dokázat, že počet členů kapely není co do kvality produkce a intenzity prožitku posluchače žádnej limit. Nářez ve dvou? Bez obav.

8 let hraní za sebou, zbrojní arzenál: 3 malý a jedna velká deska na jejich vlastním labelu “Iskrem Plater”, nahraný v jejich vlastním studiu. A tahle věta mi přijde úplně nejvýstižnější "When we play live we like to give everything that the music expresses: the intensity, the aggression and the emotions." Věřím tomu.

Pondělní zápas rozehrajou 2 party z Bohumína vycházející z prostředí okolo aktivních lidí, říkajících si MMM aka Máma Mrdá maso. O Murky Ajar mi v mailu mezi řádky šedá evidence Horovic špitl, že je to jeho černej kůň naší indie muziky. Nechám se překvapit. Tremolo už nejsou rozpadlí a přijedou taky. A já se upřímně těším.

http://www.youtube.com/watch?v=wfWDwHMpWbo

http://www.lacasafantom.com/
http://www.myspace.com/tremolol
http://www.myspace.com/murkyajar

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek