Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

CAPITALIST CASUALTIES (USA) na Yachtu

CAPITALIST CASUALTIES (USA) na Yachtu

netisková zpráva

autor: redakce | 28. 04. 2009, 14:38:29 | návštěv: 817 | reakcí: 0

so 2. 5. Brno - Yacht:

CAPITALIST CASUALTIES (USA)
GRIDE
WOJCZECH (Německo)
SEE YOU IN HELL
EVIDENCE SMRTI
SCARTO
PRÜGELKNABE

Když se někdy v r. 1993 dostala mezi tehdejší brněnské hardcoristy jediná kopie singlu do té doby tady zcela neznámé americké kapely CAPITALIST CASUALTIES „Raised Ignorant“, tak putovala z ruky do ruky a určitě by tehdy nikoho z nás ani v nejdivočejším snu nenapadlo, že tahle kapela tady o 15 let později zahraje naživo... „Raised Ignorant“ sice nebyla tou úplně první deskou v mocné diskografii kapely, ale pokud byste z té zhruba dvacítky desek všemožných formátů, co CC za 20 let vyprodukovali, měli vybrat tak 2-3 nejklasičtější, tak by rozhodně chybět nemohla! CAPITALIST CASUALTIES na ní od prvních tónů hrají super-rychlý thrashcore se vskutku zlými až nebezpečně znějícími postupy, výrazným vokálem polohou někde mezi zoufalstvím a agresí, masivní dvoukopákovou kanonádou bicích, zběsilými basovými výjezdy a kytarou ostrou jak skalpel! A když k tomu přidáte kombinaci politických textů (patriotismus, americká zahraniční politika atd.) s velmi naturalistickými tématy ze života motajícími se velmi často okolo tématu zneužívání drog (texty „Drug Culture“, „Bad Habits“, „Metamphetamine“), vyjde vám z toho hodně surová a autentická záležitost!

Další fakta z biografie CC se dočtete tady.

Společníky na cestách po Evropě jim budou dělat němečtí WOJCZECH (www.myspace.com/wojczech13), kapela, co už v Brně jednou zahrála a to v r. 1996 pro pár lidí v obrovských prostorách tehdejšího industriálního klubu Šedá Litina. WOJCZECH hrnou svůj neurotický fastcore/grind výplach od ranných 90. let, jednu dobu byli personálně hodně propojení s další podobnou smečkou ENTRAILS MASSACRE, jeli turné po celém světě od Peru a Brazílie, přes USA až po východní Asii a mají podobně jako CC na svém kontě mraky vinylů. 

Jihočeské komando GRIDE (www.gride.wz.cz) po všech těch drtících vystoupeních na prknech Yachtu za posledních mnoho let nebudeme představovat vůbec... Se SEE YOU IN HELL (www.myspace.com/seeyouinhellthrash) snad budeme, budou-li nám síly pekla (a výrobní termíny v lisovně desek) nakloněny, na tomto koncertě křtít split singl s japonskými velmistry temného metal/crustu CROW.
Raw punx EVIDENCE SMRTI (www.myspace.com/evidencesmrti) se pomalu probouzejí ze zimního spánku, začínají zase naplno koncertovat a jistojistě vyrukují se smrtící sadou nových pecek! Chystá se několik nových nahrávek, buďte ve střehu!
Sestavu sobotního večera pak doplní domácí fastcore zběsilost SCARTO a zbrusu nové ostravské power violence duo PRÜGELKNABE obsahující v sestavě 2/3 SHEEVY YOGY. 


Yacht: Brno, Kolejní 6
19:30 naprosto přesně start!
Na místě Food Not Bombs Brno, distra atd.
United Crusties: www.seeyouinhell.cz


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek