Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Do Zlína zavítají francouzští ska-punkeři Skarface

Do Zlína zavítají francouzští ska-punkeři Skarface

netisková zpráva

autor: redakce | 30. 04. 2009, 21:09:17 | návštěv: 833 | reakcí: 0

Druhá květnová neděle bude na Zlínsku pěkně roztančená. 10. května se totiž v malenovickém Tetourovi představí kapela, která stojí v popředí světové ska scény. 161 crew vám přináší pařížské Skarface, kteří mají na kontě přes 2000 koncertů, 12 alb a rozsáhlé turné po celém světe. Spolu s nimi vystoupí formace Bessar Unggas z Uherského Hradiště a Dj Boston.

Skarface koncertují již 18 let a to bez jediné přestávky. Brázdí světová pódia a významně se podílí na tváři mezinárodní scény hudebního stylu s názvem ska. V jejich hudbě najdete prvky nejen ska, ale i punku, rocku a dalších stylů. Skarface mají za sebou přes 2000 koncertů a na kontě rozsáhlé turné v USA, Kanadě, Japonsku, Itálii, Španělsku a po mnoha dalších zemích. Kromě toho, jejich 12 alb inspirovalo mnoho současných následovníků.
Od počátku své kariéry se rozhodli pro nezávislost a svobodu. Nikdy se zvlášť nezajímali o nahrávací společnost nebo promotéry - vždy upřednostňovali undergroundovou scénu a vyhýbali se masmédiím. Hodnoty humanity, sdílení, respektu, a antirasismu jsou tím, o co jim v jejich písničkách jde.
Skarface znamenají také výborné a zábavné představení. Frontman kapely s přezdívkou „ManFred Rudy" umí zabavit publikum parádním způsobem.

Spolu se Skarface vystoupí v malenovickém podhrají také Bessar Unggas. Bessar Unggas je ska-punkovou kapelou, jejíž členové pochází z Uherského Hradiště a Veselí nad Moravou. Vznikli v roce 2003 a jejich veselé a svižné vystoupení vás nenechá sedět u baru.

Akce začíná v 19:30 Skapárty s DJ Bostonem přivede všechny návštěvníky do té správné nálady.

U Tetoura
info na www.utetoura.com

Třídílný Videodokument o legendě jménem Skarface na youtube.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek