Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

HIM a Audioslave nezahrají, Love Planet se stěhují do Prahy

HIM a Audioslave nezahrají, Love Planet se stěhují do Prahy

Tisková zpráva

autor: redakce | 17. 07. 2006, 17:26:30 | návštěv: 977 | reakcí: 0

Agentura Interkoncerts se kvůli zrušení dvou potvrzených vystoupení kapel Audioslave a Him rozhodla přesunout místo konání festivalu. Letošní ročník festivalu Love Planet se tak přesouvá z letiště v Táboře do areálu pražského Výstaviště v Holešovicích na Bruselskou cestu a její okolí. Odehraje se v pátek 11. srpna a sobotu 12.srpna. Návštěvníci festivalu budou moci na třech scénách zhlédnout například britskou legendu Pet Shop Boys, skotské kvarteto Franz Ferdinand, industriální metalovou kapelu Ministry, nebo hiphopovou hvězdu Ice - T s ostrou formací Body Count z USA.

Z domácí scény festival Love Planet nabízí řadu předních kapel jako například 100°C, Priessnitz, Nierika nebo Vypsaná Fixa.

Pro milovníky taneční hudby je na páteční noc připravena party v Křižíkově pavilonu. Program do ranních hodin budou kromě domácí djské špičky zajišťovat Hernan Cattaneo (UK), Satoshi Tomiie (JAP) a Dave Seaman (UK).

Vstupné:
Již zakoupené zlevněné vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit v místě jejich zakoupení, a to do konce června 2006.

V současné době je možné zakoupit vstupenku v síti Ticketpro za 695,- Kč. Od 1. června bude lístek stát 795,- Kč a to až do dne konání festivalu, na místě pak 895,- Kč.

Organizátoři Love Planet se všem omlouvají za tuto změnu.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek