Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Za vraty budou hned dva srpnové festivaly

Za vraty budou hned dva srpnové festivaly

Tisková zpráva

autor: redakce | 1. 08. 2006, 22:15:54 | návštěv: 1027 | reakcí: 0

Protože nebyl v polovině července rozesílán srpnový Za vraty NEWS, dovolujeme si dodatečně informovat o srpnovém programu v Klubu Za vraty. Upozornit bychom chtěli především na koncert, který se odehraje ve čtvrtek 3. srpna, kdy se k nám do klubu opět podívá hip-hop partička Calavera z Francie, jejichž minulé vystoupení Za vraty se setkalo s velmi pozitivními ohlasy.

Za pozornost stojí také oba festivaly. V sobotu 5.8. s účastí hned několika zahraničních kapel, který organizátoři nazvali Hard core Summer Tornado a poslední srpnový víkend se uskuteční již druhý ročník třídenního festivalu ABC fest.

Mimo to se v klubu objeví ve středu 9. srpna norská mosh hard core kapela Ad Arma společně se Still Strong. A v úterý 22.9. se Za vraty představí The Coffin Lids, tedy garážový rock´n´roll ze Spojených států. Zajímavým koncertem by v neposlední řadě mohla být akce, která se uskuteční v sobotu 12. srpna, kdy by mělo vystoupit hned několik hip-hop uskupení a akce je bez vstupného.

V klubu probíhají přes léto drobné stavební úpravy, ale provoz není nijak zvlášť omezen. Nově je v klubu čepováno pivo Gambrinus a to jak 10° tak 12° a také tmavé pivo Kozel. Těšíme se na Vaši návštěvu. S přáním příjemného prožití letošního horkého léta zdraví Klub Za vraty.

Další informace na www.zavraty.com. S přáním příjemného prožití letošního horkého léta zdraví Klub Za vraty.

Pokud chcete (nebo naopak dále nechcete) dostávat pravidelně aktuální program Klubu Za vraty a všechny programové změny na Váš e-mail, napište nám na info@zavraty.com.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek