Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Síla novejch kapel: Tummo a Transwaggon v Broumově

Síla novejch kapel: Tummo a Transwaggon v Broumově

netisková zpráva

autor: redakce | 29. 11. 2009, 11:23:23 | návštěv: 1058 | reakcí: 0

Ahoj!

Prosincová akce je za rohem, připomínáme se s pozvánkou. Odhoďte nedůvěru k broumovskýmu baru H2O2 (je to moc malý, těsný apod.) a přijďte v sobotu 12. prosince 2009 podpořit kapely Tummo /Brno/ a Transwaggon /Praha/. Nabízíme trošku zajíce v pytli - na netu najdete jenom něco málo videí na YouTube, ani jedna kapela za sebou nemá profi nahrávku. Svůj poctivej rokenrol se chystají zvěčnit v nejbližších měsících, zatím "jenom" objíždějí kluby a mají radost ze společnýho hraní. Hlavně v Tummo ale najdete harcovníky, kteří prošli už řádkou kapel (Ema Camelia, Thema Eleven a další). Prostě si myslíme, že tenhle heavy večírek bude skvělej. Hudba odezní mezi 20-22 hodinou, potom bude prostor na pokec a frťana. Moc se těšíme!

Více najdete tady:
Náš profil na Bandzone a skoro totéž na Myspace, sledovat novinky můžete i na Facebooku
Profil baru H2O2

Takže: sobota 12. prosince 2009, bar H2O2 Broumov, 19.30 hodin: Tummo a Transwaggon

Doporučujeme návštěvu vernisáže v pátek 4. prosince v Galerii Slavie v Náchodě (viz příloha) a pro tradicionalisty už je nachystanej 12. Šrumec (16. ledna 2010 v Jetřichově: Tleskač, Laxní přístup, Razturaztam, Aroma lososa, Asy-Metri).

Díky za podporu a ohlasy
Kluci a holky z Rakety


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek