Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

REGGAE  AND  SKARNEVAL v Marley

REGGAE AND SKARNEVAL v Marley

tisková zpráva

autor: redakce | 2. 12. 2009, 18:38:42 | návštěv: 744 | reakcí: 0

REGGAE  AND  SKARNEVAL

MARLEY CLUB 18.12.PÁTEK

V regionu Ostravska proběhne v podstatě první letošní klubový koncert slovenské ska legendy - POLEMIC. Polemici vystoupí  na festivalu pod názvem „REGGAE AND SKARNEVAL".

Akce je opravdu pojata jako karneval, proběhne v několika prostorách rozlehlého klubu Marley, kdy v hlavním sále bude probíhat koncertní vystoupení a ve vedlejším sále tzv. Chill out klubu, bude hrát do pohody OSTRAV SKA BAND, v kombinací s promítáním rastamanských filmů. Proběhne také vyhodnocení nejlepšího stylového oblečku, vítěz se může těšit na láhev TEQUILY.

Tento festival je zvláštní také tím, že snad poprvé v Ostravě spolu vystoupí dvě legendy daného žánru, tou první je už zmiňovaný bratislavský POLEMIC a druhou legendou je pražské ŠVIHADLO,které jsme v Ostravě také hodně dlouho neviděli.

Dalším tahákem jsou mladí Skapunkeři z polské strany Slezska, PLAGIAT 199. Celou čtveřici doplní karvinská kapela, jenž povstala z trosek skupiny RHIZOM a transformovala se do nového seskupení SILESIJAH ALL STARS. Tahle parta si ulítává na reggae/ragga kombinacích.

Slovenská skupina Polemic má na svém kontě 5 řadových desek jednu koncertní "Live" a taky jednu best off ku, která vyšla minulý rok. Do Ostravy Polemici, přivezou částečný průřez i novým albem, které by mělo vyjít před prázdninami příštího roku.

Taky Švihadlo přiveze zbrusu nový materiál a představí nám určitě komplet všechny songy s připravovaného CD, které vyjde v Únoru pod názvem"Času je málo"

REGGAE AND SKARNEVAL začíná 18.12. v pátek od 19:00 hodin a končí v sobotu v ranních hodinách.Více info na http://ska.energia.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek