Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

BURNING SKIES z Anglie a Schizofón fest vol. VI ve Velkém Meziříčí

BURNING SKIES z Anglie a Schizofón fest vol. VI ve Velkém Meziříčí

tisková zpráva

autor: redakce | 4. 12. 2009, 07:22:19 | návštěv: 1017 | reakcí: 0

- schizofón fest vol. VI -

čtvrtek 17.12.2009 - Velké Meziříčí
Rock Depo club, enter 18:00, start 19:00

BURNING SKIES (uk), SMASHED FACE, BALAMUTA, RATS IN THE DARK

Další evropská kapela v Depu, tentokrát BURNING SKIES z Anglie!!! Po neúspěchu v podobě předešlého Schizofónu, kdy obě zahraniční kapely zrušili turné, jsme se nenechali odradit a připravili si pro vás na 17.12. předvánoční taškařici s anglickou bruskou BURNING SKIES. Sekundovat budou domácí SMASHED FACE, kteří se pilně připravují do studia zvěčnit dlouho očekávané nové CD, pacovská BALAMUTA, která má pouta i ve Velkém Meziříčí a téměř třebíčtí RATS IN THE DARK, jejichž působení na Vysočině také není úplně neznámé. Věříme, že tahle sestava je důvod, proč začít slavit vánoce o trochu dřív a sejdeme na tomto čtvrtečním předvánočním masakru v hojném počtu. PS: Bohouš slíbil napéct cukroví :D


BURNING SKIES -
Bristol, UK | www.myspace.com/burningskies
Anglická bruska BURNING SKIES je dnes už poměrně zavedeným pojmem i v našich končinách. V evropském měřítku se výrazněji představili na tour s NECROPHAGIST, MISERY INDEX a ORIGIN a od té doby pravidelně křižují evropou několikrát ročně. Jejich energický mix deathmetalu, hardcore a grindcore si neustále podmaňujě víc lidí a pokud máte rádi například DESPISED ICON, tak poslední řadovka BURNING SKIES, byť po svém, na kanadské mistry deathcore nemálo odkazuje. I přes drobné změny v sestavě, které už byly viditelné na posledním tour s VIATROPHY a ANNOTATIONS OF AN AUTOPSY, se BS nenechali odradit a ve skvělé sestavě se vrací znovu dobýt Evropu. A tentokrát i poprvé Vysočinu.

SMASHED FACE - Vysočina | www.bandzone.cz/smashedface
SMASHED FACE jsou domácím spolkem, který krom pořádání SCHIZOFÓN festu, kterým se snaží zacelit díru v podobě kvalitních zahraničních kapel na Vysočině, je stále známější všem milovníkům extrémního death metalu a deathcoru nejen u nás. V těchto dnech probíhá dokončování třetí, dlouho očekávané desky, která se bude nahrávat ve studiu Rolanda Grappowa (bývalého kytaristy HELLOWEEN) a hned po něm bandu čeká turné po Balkánu a následně i po západní Evropě. Na tomto koncertě zazní velká část z připravované desky!

BALAMUTA - Pacov | www.bandzone.cz/balamuta
BALAMUTA je poměrně mladé želízko v ohni vymírající scény Vysočiny. Hardcore metal podaný v nefalšovaném mladickém kabátě plném nadšení.

RATS IN THE DARK - Třebíč | www.bandzone.cz/ratsinthedark
RATS IN THE DARK se poskládali v okolí Třebíče a jejich doménou je mix deathmetalu, thrashmetalu a blackmetalu v řádně temném odéru. Po update sestavy je o nich v poslední době celkem slyšet, uvidíme a uslyšíme i my!

Tiskovku najdete online i s fotografiemi zde: http://bandzone.cz/fan/schizofonfest

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek